Stulecie Winnych 4, odcinek 41: Jedyny syn Andzi wróci i zacznie się wojna o dorobek życia Winnego - ZWIASTUN

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 4, odcinek 41: Jedyny syn Andzi wróci i zacznie się wojna o dorobek życia Winnego - ZWIASTUN

Stulecie Winnych 4, odcinek 41: Jedyny syn Andzi wróci i zacznie się wojna o dorobek życia Winnego - ZWIASTUN

W 2 (41) odcinku "Stulecia Winnych 4" do Brwinowa wróci syn Andzi (Barbara Wypych). Pojawienie się w domu Jerzyka (Andrzej Andrzejewski) będzie ogromną pociechą dla żony Stanisława (Jan Wieczorkowski), która nigdy nie pogodziła się ze śmiercią Benka (Bartłomiej Kotschedoff). Jerzyk okaże się bardzo przedsiębiorczy, ale choć to zaleta, szybko okaże się, że z tego powodu rozpocznie się rodzinna wojna o dorobek życia głowy Winnych! Jak do tego dojdzie? Sprawdź co już wiemy o wydarzeniach w 2 (41) odcinku "Stulecia Winnych 4" i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i ZWIASTUNIE!

Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 41 (odc. 2) - niedziela, 13.03.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W 2 odcinku "Stulecia Winnych 4" do Brwinowa zawita po latach życia za granicą Jerzyk. Wielka będzie radość Andzi, która nigdy nie przebolała straty Benka. Drugi syn u boku Winnej na stare lata zapewni jej nareszcie spokój. Jednak szczęście Andzi nie potrwa długo. Jerzyk szybko zajmie się prowadzeniem biznesu i okaże się, że jest mu do tego niezbędny dorobek życia Stanisława!

Rodzina w 2 odcinku "Stulecia Winnych 4" przyjmie syna Andzi jak zawsze - z otwartymi ramionami! Jerzyk szybko poczuje się tak, jakby wrócił po latach do domu, do rodziców, braci i sióstr. Wielkie radosne zamieszanie jakie wywoła życie Jerzyka z Winnymi szybko zamieni się w poważny konflikt. Bo czy Stanisław chętnie mógłby oddać swój warsztat stolarski na podejrzany, jego zdaniem, interes?  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1647: Argasiński po porodzie Patrycji ucieknie do Szwajcarii! Łukasz pierwszy raz zobaczy syna - ZDJĘCIA

Konflikt ukochanego męża i syna w 2 odcinku "Stulecia Winnych 4" Andzia będzie starała się łagodzić na wszelkie możliwe sposoby. Stanisław i Jerzyk wysłuchają od wielu połajanek, że rodzina musi być siłą. Ale dorobek życia i bezpieczne miejsce rozmyślań Stanisława stanie kością niezgody między Winnym i jego pasierbem. 

- Tata ma jeszcze tam ten warsztat stolarski? - zapyta Jerzyk, który wniesie do domu stosy pudeł z jakimś towarem. 

- Nie, nie, zlikwidowany. Nie ma - odpowie Stanisław. 

- Ale wiesz co? Jest taki składzik, Staszek tam czasem coś dłubie, narzędzia trzyma... - wtrąci się Andzia. 

- O! To na pewno się nada! Trochę modernizujemy i na pewno się zmieści! - ucieszy się Jerzyk. 

- Składzik? Warsztatu nie oddam! Po moim trupie!- zapowie Stanisław Andzi już na osobności.

- Niczego mu nie odmówię! Jedyny syn mi został, a młodym pomagać trzeba! - Andzia stanie w obronie syna.

- Jaki młody, on ma 56 lat! 

- Ile lat by nie miało to zawsze dziecko będzie!  

I tak w 2 odcinku "Stulecia Winnych 4" zacznie się wojna Winnego z synem ukochanej żony o resztki jego godności... 

Co gorsze, wiele wskazuje na to, że przedsiębiorczy Jerzyk podpadnie także komunistycznym władzom, które zmuszą go do współpracy - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>> Jak potoczą się dalsze losy syna Andzi dowie się śledząc jego wątek już od 2 odcinka "Stulecia Winnych 4"!

Czytaj także: Stulecie Winnych 4 sezon. Jan Wieczorkowski przekazał smutne wieści. To już koniec serialu?

Stulecie Winnych 4, odcinek 41 ZWIASTUN. Ryszard odejdzie od Mani. Powrót syna Andzi zmieni życie Winnych
Najnowsze