Stulecie Winnych 4 sezon. Jan Wieczorkowski przekazał smutne wieści. To już koniec serialu?

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 4 sezon. Jan Wieczorkowski przekazał smutne wieści. To już koniec serialu?

Stulecie Winnych 4 sezon. Jan Wieczorkowski przekazał smutne wieści. To już koniec serialu?

W "Stuleciu Winnych 4" Stanisław (Jan Wieczorkowski) odejdzie razem z Andzią (Barbara Wypych) i będziemy ich podziwiać ostatni raz. Jeżeli twórcy serialu będą trzymać się litery powieści Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli", stanie się to w dramatycznych okolicznościach i wszyscy fani zapłaczą nad śmiercią Andzi i Stanisława Winnych. Tymczasem Jan Wieczorkowski zasmucił fanów jeszcze gorszą wiadomością. Czy gwiazdor "Stulecia Winnych" ogłosił koniec serialu? Sprawdź co wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z nowych odcinków!

"Stulecie Winnych 4". Czy to ostatni sezon serialu? Jan Wieczorkowski zdradził prawdę

Serial "Stulecie Winnych" na podstawie powieści Ałbeny Grabowskiej, podbił serca fanów i szybko stał się wielkim hitem TVP. Na nowe odcinki wierni widzowie czekają długie miesiące i wracają zachwyceni ciągiem dalszym historii ulubionych bohaterów. 6 marca wystartował 4 sezon "Stulecia Winnych" i z miejsca ruszyły komentarze do nowych odcinków. Najważniejsze słowa jednak wygłosił grający Stanisława gwiazdor, Jan Wieczorkowski. 

Z tym bohaterem przeżyłem pierwszą i drugą wojnę światową, dotrwaliśmy do…zobaczycie sam, przeszliśmy przez wiele dramatów ale też i wiele radości nas spotkało…Stanisław, Staszek towarzyszył mi przez 4 ostatnie lata… - aktor zaczął żegnać się z ekipą "Stulecia Winnych". 

Nic w tym dziwnego, Stanisław w "Stuleciu Winnych 4" na pewno umrze, a wraz z nim pożegnamy jego ukochaną Andzię. Tyle, że Wieczorkowski napisała jeszcze jedno, bardzo niepokojące zdanie!

Zobacz też: Stulecie Winnych 4, odcinek 40: Tragedia Michała juniora. Syn Ani straci żonę Agnieszkę i dziecko? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

- Zapraszam na finałowy sezon… - dodał serialowy Stanisław Winny. 

Po tym poście gwiazdora "Stulecia Winnych", zamieszczonym na profilu Wieczorkowskiego na Facebook-u, w sieci zawrzało. Fani natychmiast wyłowili zapowiedź końca serialu, którą jest określenie "finałowy sezon". 

- Cudowny serial, od pierwszego sezonu i aż trudno pomyśleć, że to już ostatni ? postać Stanisława to mistrzostwo świata, gratuluję ?

- I co ja będę oglądać jak Stanisława zabraknie ?

- Już nie mogę się doczekać, szkoda że ostatnie odcinki, ale bardzo ciekawy.

Jak dotąd produkcja "Stulecia Winnych" nie komentuje doniesień o końcu serialu. Na jednej z facebookowych grup fanowskich pojawiła się opinia, że Wieczorkowski miał na myśli  to, iż dla jego bohatera jest to finałowy sezon. 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1647: Argasiński po porodzie Patrycji ucieknie do Szwajcarii! Łukasz pierwszy raz zobaczy syna - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych. Tak kręcono 4 sezon! Zdradzamy wszystkie tajemnice z planu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze