Stulecie Winnych 4. Jasiek wpadnie w sidła niebezpiecznej kobiety! Klątwa Łucji znów zadziała? Patryk Szwichtenberg zdradza, co się wydarzy w nowych odcinkach

i

Autor: TVP/Instagram Stulecie Winnych 4. Jasiek wpadnie w sidła niebezpiecznej kobiety! Klątwa Łucji znów zadziała? Patryk Szwichtenberg zdradza, co się wydarzy w nowych odcinkach

Stulecie Winnych 4. Jasiek wpadnie w sidła niebezpiecznej kobiety! Klątwa Łucji znów zadziała? Patryk Szwichtenberg zdradza, co się wydarzy w nowych odcinkach

W 4 sezonie "Stulecia Winnych 4" Jasiek znów wpadnie w sidła "kobiety fatalnej"! Prawdę na ten temat ujawnił sam Patryk Szwichtenberg, który opowiedział, że w życiu jego bohatera zrobi się w nowych odcinkach bardzo niebezpiecznie! Czyżby klątwa Łucji (Sandra Drzymalska), która odrzuciła Winnego, a ostatecznie popełniła samobójstwo, miała położyć się cieniem na całym jego uczuciowym życiu? Sprawdź co już wiemy o dramacie Jaśka w 4 sezonie "Stulecia Winnych" i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z nowych odcinków!

"Stulecie Winnych 4". Nowa kobieta w życiu Jaśka okaże się niebezpieczna

Tajemnicę dalszych losów Jaśka w "Stuleciu Winnych 4" ujawnił grający go Patryk Szwichtenberg na swoim profilu na Instagramie. Gwiazdor pokazał film, na którym opowiedział co się wydarzy. Niestety, Jasiek wplącze się w układ z nową, niebezpieczną kobietą! Czyżby już do końca życia miał płacić za swoją wielką, nieszczęśliwą miłość do kuzynki, Łucji? 

- Nowa niebezpieczna kobieta i niebezpieczne sytuacje pojawią się w życiu Jaśka Winnego - zapowiedział Szwichtenberg podczas oprowadzenia widzów po planie "Stulecia Winnych 4". 

Jako komentarz do słów gwiazdora "Stulecia Winnych 4" w materiale filmowym na jego Instastory pokazana została tajemnicza kobieta (Anna Oberc), z którą Jerzyk (Andrzej Andrzejewski) rozmawia na bazarze. Czy to właśnie syn Andzi (Barbara Wypych) wprowadzi Jaśka w nowy świat i połączy z niebezpieczną kobietą? 

Zobacz też: Koniec Zniewolonej. Pojedynek na śmierć i życie Żadana z Jabłoniewskim w ostatnim 24 odcinku. Katia będzie musiała wybrać

Jasiek w "Stuleciu Winnych" po dramacie odrzucenia przez Łucję nigdy tak naprawdę nie pozbierał się. Po wojnie związał się z Niemką Lottą (Patrycja Volny), z którą ma syna Antosia, ale małżeństwo nie było udane. Ostatecznie żona wywiozła dziecko do Niemiec i rozwiodła się z Jaśkiem. 

Na szczęście w "Stuleciu Winnych 4" zobaczymy też jaśniejsze momenty w życiu Jaśka. Winny rzuci legitymacją partyjną i zapomni i zrozumie, że całe życie poświęcił fałszywej idei. Dzięki temu pojedna się z Władkiem! Do Jaska przyjedzie też także dorosły już Antek Antek (Krzysztof Cybulski). 

Kim okaże się tajemnicza zła kobieta w życiu Jaśka Winnego? Dowiemy się śledząc wątek od 6 marca w TVP1!  

Sprawdź także: QUIZ. Jak dobrze znasz dzieci z Barw szczęścia? 7/10 dla prawdziwego fana to konieczność 

Stulecie Winnych 4 sezon ZWIASTUN. Dramatyczna walka o uwolenienie Ryszarda z więzienia. Ewa wróci z Izraela!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze