Stulecie Winnych 3 sezon. Michał przeżyje piekło w ubeckim więzieniu! To nie koniec koszmaru Ani i jej ukochanego

2020-06-27 14:06 Ag
Stulecie Winnych 3 sezon. Michał przeżyje piekło w ubeckim więzieniu! To nie koniec koszmaru Ani i jej ukochanego
Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon. Michał przeżyje piekło w ubeckim więzieniu! To nie koniec koszmaru Ani i jej ukochanego

"Stulecie Winnych" w 3 sezonie rozpocznie się od dramatycznych scen! Aresztowany i skatowany w ubeckim więzieniu Michał Śniegocki (Stefan Pawłowski) cudem przeżyje potworną katorgę. Wizje Ani (Weronika Humaj), która po stracie ukochanego widziała przerażające obrazy nie będą jednak zapowiedzią śmierci Michała. W nowych odcinkach "Stulecia Winnych" Michał nie umrze, ale to wcale nie oznacza, że koszmar Ani się skończy. Wręcz przeciwnie... W 3 serii "Stulecia Winnych" z więzienia wyjdzie bowiem Kazimierz (Mateusz Janicki), który będzie chciał ją rozdzielić z Michałem.

"Stulecie Winnych" 3 sezon nowe odcinki wiosną 2021 w TVP1

Aresztowanie Michała w serialu "Stulecie Winnych" w finale 2 sezonu będzie miało swój ciąg dalszy także w nowych odcinkach, których premiera w TVP1 przewidziana jest na wiosnę 2021 roku. Bestialsko bity, dręczony psychicznie, głodzony Michał będzie na skraju życia i śmierci. Ubecy zgotują mu prawdziwe piekło. A wszystko po to, żeby Śniegocki przyznał się, że brał udział w Powstaniu Warszawskim, że walczył w obronie wolnej Polski.

Patrz też: Stulecie Winnych 3 sezon. Ślub Ani i Michała. Kazimierz wyjdzie z więzienia i zniszczy ich szczęście

W 3 sezonie "Stulecia Winnych" Ania nie przestanie wierzyć w to, że Michał wróci do niej cały i zdrowy. Zaraz po jego aresztowaniu doświadczyła przerażających wizji z udziałem ukochanego. Na szczęście w nowych odcinkach "Stulecia Winnych" Michał nie umrze. Skatowany przez ubeków przeżyje katorgę, ale wróci do Ani oraz ich dzieci - Ewy (Rema Kos) i Michałka (Miłosz Kwiecień). To jednak nie oznacza, że teraz w rodzinie Winnych zapanuje spokój i szczęście. 

Stulecie Winnych : Michał aresztowany w ostatnim 26 odcinku. Ania zobaczy go ostatni raz

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nowy 3 sezon "Stulecia Winnych" będzie wiązał się także z powrotem Kazimierza. Wypuszczony z więzienia Tarasiewicz pod nowym nazwiskiem "towarzysz Andrzej Wolski" nie zapomni o Ani i nie pogodzi się ze stratą żony. Niebezpieczny rywal Michała, owładnięty zazdrością i chorą zemstą na Śniegockim, że zabrał mu ukochaną, postanowi zniszczyć jej związek. I to właśnie wtedy, kiedy w nowych odcinkach "Stulecia Winnych" Ania przyjmie oświadczyny Michała i weźmie z nim ślub.

Sprawdź też: Stulecie Winnych 3 sezon. Paweł wróci do życia Mani i Ryszarda?! Zmienił tożsamość i nie będzie już taki sam!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj>>>

Najnowsze