Stulecie Winnych 3 sezon. Lidia Sadowa ujawnia tajemnice planu przed premierą nowych odcinków

2020-07-25 9:34 Ag
Stulecie Winnych 3 sezon. Lidia Sadowa ujawnia tajemnice planu przed premierą nowych odcinków
Autor: Instagram Stulecie Winnych 3 sezon. Lidia Sadowa ujawnia tajemnice planu przed premierą nowych odcinków

Nowy 3 sezon serialu "Stulecie Winnych" jeszcze nie powstaje, ale widzowie w napięciu oczekują na ciąg dalszy rodzinnej sagi Winnych. Zdjęcia do nowych odcinków "Stulecia Winnych" ruszą być może podczas wakacji, ale na premierę 3 sezonu trzeba będzie poczekać aż do jesieni 2021 roku. Tymczasem jedna z gwiazd "Stulecia Winnych", Lidia Sadowa zdradziła jak wyglądają prace na planie, gdzie kręcone były sceny w domu Anny i Jarosława (Mariusz Bonaszewski) Iwaszkiewiczów i dlaczego ukrywała ciążę w "Stuleciu Winnych".

Kiedy 3 sezon "Stulecia Winnych" w TVP1?

Lidia Sadowa, która w serialu "Stulecie Winnych" gra Annę Iwaszkiewicz, przyjaciółkę Ani Winnej (Weronika Humaj) i żonę słynnego pisarza podczas nagrywania scen do 2 sezonu ukrywała ciążę. Swój sekret wyjawiła dopiero po zakończeniu emisji serialu. Prywatnie aktorka ze "Stulecia Winnych" jest mamą trzech synów, najmłodszego urodziła tuż przed finałem zdjęć do ostatniej serii. Ponieważ jej bohaterka Anna Iwaszkiewicz nie mogła już zajść w ciążę, bo urodziła dwie córki, to twórcy "Stulecia Winnych" musieli trochę się namęczyć.

"To była moja „mała” tajemnica podczas kręcenia tego sezonu @stuleciewinnychtvp. Jak zaczynaliśmy zdjęcia byłam w 5 miesiącu ciąży, a kończyłam w sumie tuż przed porodem. Maskowałam się głównie oparciami krzeseł, poręczą od schodów i koszykiem z książkami Mani, ale bez pomocy dziewczyn od kostiumów, a także wyobraźni reżysera i operatora- Anna Iwaszkiewicz by nie istniała:)"  - napisała Sadowa.

Patrz też: Stulecie Winnych 3 sezon. Paweł wróci do życia Mani i Ryszarda?! Zmienił tożsamość i nie będzie już taki sam!

Nie wiadomo jeszcze kiedy gwiazda "Stulecia Winnych" i pozostali członkowie ekipy wrócą na plan, ale Sadowa w ostatnim wywiadzie uchyliła rąbka tajemnicy jak powstały odcinki z udziałem Anny i Jarosława oraz gdzie był dom Iwaszkiewiczów, którym widzowie zachwycali się w serialu.

- Wiele scen nagrywaliśmy w Stawisku, w domu, w którym naprawdę mieszkali słynny poeta z córkami. Stąpałam po tej samej podłodze, co Anna Iwaszkiewiczowa, siadywałam w tych samych fotelach, wyglądałam przez te same okna. Prawdziwa magia! I niezwykłe doświadczenie aktorskie - wyznała Sadowa w rozmowie z "Tele Tygodniem".

Przeczytaj koniecznie: Stulecie Winnych 3 sezon. Nowi bohaterowie w rodzinie Winnych. Autorka książki ujawnia kulisy

Koniec Stulecia Winnych ZWIASTUN. Ania na ślubie Mani i Ryszarda ujawni, że Paweł żyje

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nie przegap: Stulecie Winnych 3 sezon. Michał cudem przeżyje więzienie! Weźmie ślub z Anią

Serialowa Anna ze "Stulecia Winnych" na pewno pojawi się w 3 sezonie, choć nie wiadomo kiedy ruszą prace na planie. Lidia Sadowa jesienią 2019 roku trzeci raz została mamą, ale jakoś radzi sobie łącząc dwie trudne role. - Czasem odpuszczam i pozwalam sobie z niektórymi sprawami nie radzić.  Czas spędzony z dziećmi jest dla mnie bezcenny. Szanuję pracę, czekam na kolejne zawodowe wyzwania, ale doceniam też każdą chwilę spędzoną z moimi synkami - wyjaśniła.

Wyświetl ten post na Instagramie.
#stuleciewinnych Post udostępniony przez Lidia Sadowa (@lidiasadowa_official)

Najnowsze