Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Władek wypędzi Jaśka z domu! Nie pozwoli, żeby syn został Niemcem - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Władek wypędzi Jaśka z domu! Nie pozwoli, żeby syn został Niemcem - ZWIASTUN

Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Władek wypędzi Jaśka z domu! Nie pozwoli, żeby syn został Niemcem - ZWIASTUN

2021-05-02 19:13

W 36 odcinku serialu "Stulecie Winnych" Władek (Arkadiusz Janiczek) nie wytrzyma kiedy Jasiek ((Patryk Szwichtenberg) uprzedzi rodziców, że wyjeżdża do Niemiec, bo Lotta (Patrycja Volny) zabrała mu syna Antosia (Iwo Rajski) i nie wróci już do Polski. Młody Winny nie będzie mógł znieść tego, co żona robi z ich dzieckiem! Zmieni mu imię na niemieckie, zmusi do tego, by wyjechał na obóz FDJ (Wolnej Młodzieży Niemieckiej). Między Władkiem i Jaśkiem w 36 odcinku "Stulecia Winnych" dojdzie od ostrej kłótni. Senior nie daruje synowi, że nie sprowadzi jego wnuka do kraju. I wypędzi Jaśka z domu. Zobaczcie ZWIASTUN "Stulecia Winnych".

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 36 - niedziela, 2.05.2021, o godz. 20.15 w TVP1

Rodzina Jaśka i Lotty ze "Stulecia Winnych" w 36 odcinku rozpadnie się na dobre, a ich małżeństwo będzie czystą fikcją. Dwa lata po wyjeździe żony i syna do Drezna przedłużająca się rozłąka doprowadzi do tego, że Jasiek poczuje się samotny jak nigdy wcześniej. Dobije go zwłaszcza list od Antosia, który jak na prawdziwego Niemca przystało będzie się chwalił ojcu jak cudowne życie wiedzie z mamą w Dreźnie, jak kocha swoją ojczyznę Niemiecką Republikę Demokratyczną. "Nigdy jej nie zdradzę" - przeczyta Winny w 36 odcinku "Stulecia Winnych" w liście od syna. Chłopiec podpisze się nowym imieniem - Anton.

Patrz też: Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Jasiek dostanie przerażający list od syna! Lotta zmieni Antosiowi imię. A to dopiero początek wojny o dziecko - ZWIASTUN

To wystarczy, by w 36 odcinku "Stulecia Winnych" Jaśkowi puściły nerwy. Postanowi odzyskać dziecko za wszelką cenę. Zdecyduje się na przeprowadzkę do Niemiec. Narażając się tym samym na gniew ojca Władka, który nie wybaczy mu kolejnej zdrady. Wściekły Winny znów wypędzi Jaśka z domu. W 36 odcinku "Stulecia Winnych" Władek nie pogodzi się z tym, że stracił wnuka, a teraz także syna.

- Nie dość, że ożeniłeś się z tą Niemrą i pozwoliłeś jej wywieźć mojego wnuka do Niemiec, to teraz! Powiedziałem ci, że przebaczę i prosiłem o przebaczenie. Ale ty miałeś ich tu sprowadzić! A ty co? Sam będziesz teraz Niemcem?! Jak tak, to nie chcę cię tutaj więcej widzieć!

W 36 odcinku "Stulecia Winnych" od przyjaciela z partii komunistycznej Jasiek dowie się jednak, że Lotta w Dreźnie ma kochanka, że zdradza go z Frankiem Bauerem, agentem Stasi. W 36 odcinku "Stulecia Winnych" zobaczy nawet jej zdjęcia z niemieckim szpiclem! Zdesperowany użyje swoich kontaktów, by dostać się na obóz FDJ i zabrać Antosia do Polski. Wystarczy, że syn zwierzy mu się, że tak naprawdę nie jest szczęśliwy i chce być z nim.

Wkrótce potem do Brwinowa w 36 odcinku "Stulecia Winnych" przyjedzie Lotta w obstawie milicji, żeby znów zabrać Jaśkowi dziecko. - Antek zostaje w Polsce ze mną! - postawi sprawę jasno Winny. Żona Jaśka nie pozwoli jednak na to. - Spróbuj go zatrzymać, oskarżę cię o porwanie dziecka!

Zobacz koniecznie: Stulecie Winnych 3, odcinek 37: Śmierć Kazi. Żona Władka umrze we śnie. To będzie cios dla wszystkich Winnych

Między małżonkami w 36 odcinku "Stulecia Winnych" wybuchnie awantura, której będzie słuchał ich syn. Zdradzony Jasiek nie będzie miał litości dla Lotty. - Antek zostanie ze mną. Nie chcę, żeby miał cokolwiek wspólnego z tobą i twoim szpiclem Bauerem! Nie masz moralnego prawa nazywać się matką!

- Cokolwiek widziałeś było fałszywe! - zacznie się bronić Lotta w 36 odcinku "Stulecia Winnych". - I jeszcze mi powiesz, że nie znasz żadnego Franka Bauera! To dla niego wróciłaś do Drezna!

Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Basia po porodzie dręczona przez teściową! Jasiek rozdzielony z Lottą. Syn Ani wróci do domu z dziewczyną Agnieszką

Nie przegap: Koniec Stulecia Winnych 3. Ostatni 39 odcinek wstrząśnie rodziną Winnych. Takiego finału nikt się nie spodziewał

Niestety w 36 odcinku "Stulecia Winnych" zdradzony Jasiek nie powstrzyma Lotty przed odebraniem mu syna. Niewierna żona pozwoli mu tylko pożegnać się z Antosiem. - Pamiętaj, że zawsze będę twoim ojcem... - powie na pożegnanie Jasiek, który po wyjeździe Antosia pogrąży się w rozpaczy. Zostanie sam w Brwinowie, kolejny raz wyklęty przez ojca.

Stulecie Winnych 3 odc. 36. Jasiek (Patryk Szwichtenberg), Władek (Arkadiusz Janiczek), Kazia (Katarzyna Kwiatkowska)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 36. Jasiek (Patryk Szwichtenberg), Władek (Arkadiusz Janiczek), Kazia (Katarzyna Kwiatkowska)
Stulecie Winnych 3 odc. 36. Władek (Arkadiusz Janiczek), Kazia (Katarzyna Kwiatkowska)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 36. Władek (Arkadiusz Janiczek), Kazia (Katarzyna Kwiatkowska)
Stulecie Winnych 3 odc. 36. Jasiek (Patryk Szwichtenberg), Kazia (Katarzyna Kwiatkowska)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 36. Jasiek (Patryk Szwichtenberg), Kazia (Katarzyna Kwiatkowska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany