Rodzinka.pl

Rodzinka.pl będzie miała kontynuację? Tomasz Karolak wyznał całą prawdę

"Rodzinka.pl" wróci z nowymi odcinkami? Serialowy Ludwik Boski co jakiś czas jest pytany o szansę na kontynuację popularnego serialu i tym razem na portalu "Plejada" zdecydował się powiedzieć nieco więcej. Jak pamiętamy obsada "Rodzinki.pl" pełna była wielkich gwiazd. Panią Boską grała Małgorzata Kożuchowska, Maciej Musiał i Olga Kalicka zagrali Tomka i Magdę, a Julia Wieniawa i Adam Zdrójkowski dali popis jako gorąca para Paula i Kuba. Czy tak wielkie nazwiska znów pojawią się na ekranie w zwariowanym domu Boskich? Sprawdź co zdradził na ten temat Karolak i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ z "Rodzinki.pl".

"Rodzinka.pl" wróci z nowymi odcinkami? Tomasz Karolak ujawnił całą prawdę

O tym, czy "Rodzinka.pl" wróci z nowymi odcinkami mówi się od momentu, kiedy produkcja serialu została przerwana w 2020 roku. Nawet największe gwiazdy serialu były wówczas zaskoczone, że w środku kręcenia ZDJĘĆ padła decyzja o zakończeniu serii. Smutni byli także fani rodzinki Boskich, bo serial rozśmieszał do łez, a każdy z nas mógł się w nim odnaleźć. Czy Tomasz Karolak zapowiedział powrót popularnej serii?

Ludwik Boski z "Rodzinki.pl" udzielił obszernego wywiadu na ten temat "Plejadzie", a poinformował o tym portal swiatseriali.interia.pl. Czy gwiazdor widzi szansę na powrót na plan serialu z gwiazdorską obsadą? 

- Wiem, że są zakusy, żeby niezakończoną energię "Rodzinki", która została w sposób brutalny przerwana, ponieważ zdjęcia zostały zakończone w trakcie nagrywania sezonu, poza wszelką, moim zdaniem, przyzwoitością, związaną z produkowaniem dzieła, wskrzesić - wyznał Karolak. - Nie ukrywam, że były próby namówienia nas do powrotu na plan, ale to nie może się zdarzyć bez tamtej ekipy, która tworzyła ten serial. Jest taka intencja, żeby tę energię, którą cały czas ludzie oglądają i cały czas nas o to pytają, spożytkować może w formie innego contentu, ale w podobnym wyrazie - zdradził Tomasz Karolak w rozmowie z "Plejadą".

Główny bohater "Rodzinki.pl" mówił tę w "Plejadzie" we wrześniu 2022, że kiedy gwiazdy zeszły z planu odetchnęły też z ulgą. - Nasze rodziny, nie mając nas, patrzyły na to, jaką my świetną rodzinę budujemy w telewizji. To jest to, co nas dotknęło, również chłopaków grających nasze dzieci. 

Tymczasem wspomniane dzieci Boskich już nieźle wyrosły i gdyby "Rodzinka.pl" miała być kontynuowana w starym składzie aktorskim, trzeba byłoby zapewne zacząć ją rozdzielać. Dorosłe dzieci "odlatują" z domu... Ale może pojawiłyby się wnuki? Jak poradziliby sobie w nowych rolach Ludwik i Natalia Boscy? 

Tęsknicie za "Rodzinką.pl" i chcielibyście zobaczyć jej dalszy ciąg? Dajcie znać w sondzie poniżej!

Sonda
Czy chciałbym obejrzeć dalsze losy Boskich w "Rodzince.pl"?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze