Remiza. Zawsze w akcji, odcinek 9: Robert zostawi Magdę dla jej siostry Ewy? - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Remiza. Zawsze w akcji, odcinek 9: Robert zostawi Magdę dla jej siostry Ewy? - ZWIASTUN

Remiza. Zawsze w akcji, odcinek 9: Robert zostawi Magdę dla jej siostry Ewy? - ZWIASTUN

2021-09-16 12:16

W 9 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" Magda (Sylwia Drzycimska) nie zniesie faktu, że jej starsza siostra Ewa po latach wróciła do Brzezin i znów jest blisko Roberta (Ziemowit Wasielewski)! W końcu to ona była licealną miłością Orzechowskiego, który na jej widok zareagował bardzo emocjonalnie. Zazdrość Magdy w 9 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" weźmie górę nad rodzinnymi więziami. Bo tak naprawdę Ewa będzie dla Magdy obcą osobą. Nagle zamieszka w domu ich rodziców i zacznie się kręcić koło Roberta. Czy przez nią związek strażaków "Remiza. Zawsze w akcji" się rozpadnie? Zobaczcie ZWIASTUN.

"Remiza. Zawsze w akcji" odcinek 9 - czwartek, 16.09.2021, o godz. 18.20 w TVP1

Silna wichura w Brzezinach w 9 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" przysporzy strażakom z OSP mnóstwo pracy. Ale dzięki temu Magda nie będzie musiała oglądać Ewy. Bo starsza siostra zatrzyma się w ich rodzinnym domu we wsi. Nie pytając Magdy o zdanie, przekonana o tym, że ma do domu takie samo prawo. Po kolejnej akcji strażaków w 9 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" Ewa odwiedzi przemęczonych Magdę i Roberta w remizie, żeby wesprzeć siostrę kanapkami i ciepłą herbatą. Magda od razu zareaguje gniewem i nie przyjmie śniadania od siostry. Z kolei Robert doceni gest dawnej miłości. - Nic dziś nie jadałaś. Madziu padniesz zaraz jak nie zjesz... Dzięki, że pomyślałaś... - zwróci się do swojej byłej.

Nie przegap: Remiza. Zawsze w akcji. Obsada nowego serialu TVP1. Kim są bohaterowie? - ZDJĘCIA

Reakcja Roberta w 9 docinku "Remiza. Zawsze w akcji" jeszcze bardziej wkurzy Magdę. Bo zauważy jak jej facet spogląda ukradkiem na Ewę. - Teraz jej się zabrało na matkowanie mi?! Po dwunastu latach olewania! Łaski bez!- Ja to wezmę... Dopilnuję, żeby zjadła - powie Orzechowski, dla którego stanie się jasne, że relacje między siostrami nie poprawią się tak szybko.

Koledzy Magdy i Roberta z remizy w 9 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" zaczną wypytywać ją o siostrę, o to dlaczego wróciła, z kim teraz jest i gdzie się zatrzymała. - Syna ma. Nie wiadomo z kim i wystarczy! - rzuci Magda, która nie będzie miała wyjścia i przyjmie Ewę z siostrzeńcem pod swój dach.

Tylko u nas. Znamy kulisy nowego serialu TVP "Remiza"

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1602: Okrucieństwo Marty wobec Budzyńskiego. Rozpęta aferę, a Andrzej odpowie za to, co się stało z Anią!

Zachowanie Magdy w 9 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" zaniepokoi Roberta do tego stopnia, że postanowi z nią szczerze porozmawiać o Ewie. - Madzia, proszę, odpuść z tym...- Dlaczego mam odpuścić?! Widziałam wczoraj jak na nią patrzyłeś!- Jesteś zazdrosna? - Tak, jestem zazdrosna! O to, co było kiedyś między wami!- Co było, to było! Teraz jestem z tobą i ciebie kocham. Ale jesteś seksownie spocona... - wyzna Orzechowski, dla którego Ewa będzie tylko wspomnieniem z przeszłości.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany