Receptura, odcinek 2: Maria prześladowana przez Niemca Johanna Krauze! To ojciec Kazi? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: TVN Receptura, odcinek 2: Maria prześladowana przez Niemca Johanna Krauze! To ojciec Kazi? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Receptura, odcinek 2: Maria prześladowana przez Niemca, Johanna Krauze! To ojciec Kazi? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2021-09-12 21:38

W 2 odcinku serialu "Receptura" Maria Kielicz (Agnieszka Więdłocha), zaufana asystentka Jana Wedla (Jacek Koman), odbierze telefon od dawnego kochanka, wybitnego architekta z Niemiec, Johanna Krauze Fabian Prokein). Już dźwięk jego głosu przerazi Marię, a mimo to zgodzi się umówić z nim na spotkanie. Przypadek sprawi, że w 2 odcinku "Receptura" Johann pozna 5-letnią Kazię (Adrianna Skoczylas), córkę Marii. Od razu w jego głowie zrodzi się myśl, że to on jest ojcem Kazi, ale Maria zacznie się wykręcać od odpowiedzi. Niespodziewanie odżyją dawne uczucia, a na jaw wyjadą nowe tajemnice Marii. Zobaczcie ZWIASTUN "Receptura".

"Receptura" odcinek 2 - niedziela, 12.09.2021, o godz. 21.30 w TVN

Życie Marii w 2 odcinku "Receptura" skomplikuje przyjazd do Warszawy Niemca, Johanna. Tuż po tym jak w fabryce Jana Wedla zjawi się niemiecka delegacja, a nieproszeni goście będą chcieli porozmawiać z właścicielem o patencie na produkowane przez niego słodycze, tajne receptury największych smakołyków. Negocjacje nie zakończą się sukcesem, a Wedel uprzedzi Marię, że Niemcy będą chcieli ich zastraszyć jeszcze nie jeden raz. W 2 odcinku "Receptura" Maria wciąż będzie ukrywała swoją przeszłość. Silna kobieta, niezależna, twardo stąpająca po ziemi będzie nosiła w sobie pewną tajemnicę. Świadoma tego, że jeśli sekret wyjdzie na jaw, dotkną ją i jej córkę Kazię nieprzyjemne konsekwencje.

Nie przegap: Receptura. O co chodzi w nowym serialu TVN o Wedlu? Przedwojenna Warszawa, miłosne dylematy i rodzinna tajemnica

Jeszcze nie wiadomo o co dokładnie chodzi w serialu "Receptura" i czy Maria będzie szpiegiem, zdolnym do tego, by wykraść receptury na słodkości Wedla. Na pewno jednak nie będzie taka, za jaką chce uchodzić w oczach Jana Wedla i coraz bardziej nią zainteresowanego inżyniera, Michała Jankowskiego (Mateusz Janicki). Telefon do Marii w 2 odcinku "Receptura" od Johanna Krauze rzuci nowe światło na tę bohaterkę. Niemiec pozna Kazię i będzie niemal pewny, że jest jego córką. Urodziła się pięć lat temu, a wówczas Maria studiowała architekturę w Niemczech i spotykała się z Johannem. Dźwięk głosu przerazi kobietę, która poczuje, że dawny kochanek ją prześladuje.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3292: Kasia odejdzie od Darka. Wreszcie przyzna się co robił w przeszłości dla pieniędzy! - ZDJĘCIA

Z pozoru niewinnego spotkanie Marii i Johanna w 2 odcinku "Receptura", rozmowa o wspólnej przyszłości, a także planach rozbudowy fabryki Wedla, w które Kielicz będzie chciała włączyć Niemca, będą miały zaskakujący finał. Johann wprosi się do mieszkania dawnej ukochanej na noc. - Moja córka jest dla mnie najważniejsza... - wyzna Maria w 2 odcinku "Receptura", jakby chciała dać mężczyźnie do zrozumienia, że dla Kazi jest gotowa na wszystko. - Dużo o tobie myślałem przez ten czas...

- To, co było między nami... - utnie szybko Maria, lecz Johann w 2 odcinku "Receptura" będzie chciał czegoś więcej. - Jeśli nic do mnie nie czujesz, wystarczy jedno słowo i odejdę... Ale mam jedną prośbę... Pozwól mi zostać... - poprosi, a Maria ulegnie i spędzą razem namiętną noc, która będzie miała fatalne skutki dla przyszłości kobiety w fabryce Wedla.

Receptura odc. 2. Maria Kielicz (Agnieszka Więdłocha), Johann Krauze (Fabian Prokein), Kazia (Adrianna Skoczylas)

i

Autor: TVN Receptura odc. 2. Maria Kielicz (Agnieszka Więdłocha), Johann Krauze (Fabian Prokein), Kazia (Adrianna Skoczylas)
Receptura odc. 2. Maria Kielicz (Agnieszka Więdłocha), Jan Wedel (Jacek Koman)

i

Autor: TVN Receptura odc. 2. Maria Kielicz (Agnieszka Więdłocha), Jan Wedel (Jacek Koman)
Najnowsze