Receptura odc. 1. Zosia Żakowska (Zofia Wichłacz)

i

Autor: TVN Receptura odc. 1. Zosia Żakowska (Zofia Wichłacz)

Receptura. Przedwojenna Warszawa, miłosne dylematy i rodzinna tajemnica w nowym serialu TVN - ZDJĘCIA

2021-09-12 19:07

Życie postawi Zosię (Zofia Wichłacz), bohaterkę serialu „Receptura” wobec niezwykle trudnych dylematów. W podjęciu najważniejszej w życiu decyzji w 1 odcinku "Receptury" pomoże jej nieoczekiwanie pamiętnik prababci. Kiedy premiera serialu "Receptura" w TVN?

"Receptura" odcinek 1 - niedziela, 5.09.2021, o godz. 21.30 w TVN

Beztroskie życie młodej studentki architektury (Zofia Wichłacz) w jednej chwili wywróci się do góry nogami, gdy odkryje że spodziewa się dziecka Andrzeja (Piotr Janusz), z którym właśnie planowała się rozstać. Dziewczyna, nie wiedząc jak odnaleźć się w tej sytuacji, szuka wsparcia w najbliższych, szczególnie babci Kazimiery (Emilia Krakowska).

Staruszka postanawia podzielić się z wnuczką rodzinnymi tajemnicami z przeszłości, w nadziei, że pomogą jej uporać się z własnymi dylematami. W ręce Zosi trafia więc przechowywany od lat na strychu zapomniany pamiętnik jej prababci – Marii Kielicz (Agnieszka Więdłocha). Zapisane w nim wspomnienia dotyczą wydarzeń, które rozegrały się w przedwojennej Warszawie i wpłynęły na losy przyszłych pokoleń rodziny.

Tylko u nas. Znamy kulisy nowego serialu TVP "Remiza"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze