Polowanie na ćmy

Polowanie na ćmy, odcinek 5: Marcel uratuje Yvette podczas krwawych zamieszek! Zostaną kochankami - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-04-16 19:33

W 5 odcinku serialu "Polowanie na ćmy" w Warszawie wybuchnie chaos! Dojdzie do krwawych zamieszek, ataków na burdele i prostytutki, a życie Yvette (Sonia Mietielica) i jej koleżanek z domu publicznego madame Szlimakowskiej (Monika Krzywkowska) będzie zagrożone! W jej obronie stanie Marcel (Piotr Nerlewski), coraz bardziej zakochany w pięknej prostytutce. To właśnie on w 5 odcinku "Polowania na ćmy" ocali Yvette, która w szpitalu zobaczy na własne oczy umierające w wyniku ciężkich obrażeń dziewczyny z burdeli. Między Yvette i Marcelem narodzi się romans. Zobacz te sceny w GALERII ZDJĘĆ i ZWIASTUNIE 5 odcinka "Polowania na ćmy".

"Polowanie na ćmy" odcinek 5 - niedziela, 16.04.2023, o godz. 20.20 w TVP1

Wstrząsające wydarzenia w 5 odcinku "Polowania na ćmy" zbliżą do siebie Yvette i Marcela, którzy w sytuacji ogromnego zagrożenia dadzą się ponieść namiętności i zostaną kochankami. Tłumy w Warszawie, prowokowane przez podżegaczy, opłacanych przez okrutnego Wiktora Gruna (Przemysław Stippa), referenta w carskiej policji, któremu marzy się kariera w Ochranie, zaczną atakować miejscowe burdele, z zimną krwią zabijając prostytutki. Grun będzie wypełniał rozkaz Margrafskiego, szefa Ochrany, który chce wywołać w pełni kontrolowany bunt, aby skutecznie wyeliminować swoje najważniejsze cele, spacyfikować warszawski półświatek przestępczy!

Niebezpieczeństwo w 5 odcinku "Polowania na ćmy" nie powstrzyma Yvette, by odwiedzić w szpitalu Heszela (Jędrzej Bigosiński), męża Hany (Weronika Dzierżyńska), Żydówki, porwanej z wesela i przetrzymywanej przez bezwzględnego Czarnego (Marcin Sztabiński). Sutener handlujący żywym towarem postanowi wywieźć ją do Argentyny!

W tym samym momencie w 5 odcinku "Polowania na ćmy" do szpitala zostaną przywiezione ciężko ranne po atakach tłumu prostytutki. Yvette zobaczy na własne oczy śmierć dziewczyn, które tak jak ona chciały zarobić na lepsze życie. Pod wpływem silnych emocji zemdleje, ale Marcel ją ocali i zaniesie na rękach do własnego mieszkania.

Właśnie Marcel w 5 odcinku "Polowania na ćmy" zaplanuje uwolnić Hanę, kiedy dziewczyny od Czarnego będą transportowane na dworzec. Wyzna Yvette, że nie dopuści, by ją spotkało to, co Hanę, żeby bezbronne kobiety spotkał tak okrutny los. Między Yvette i Marcelem wybuchnie romans, który w tragicznych okolicznościach nie ma szans przerodzić się w związek, który obojgu da szczęście i zapewni spokój.

Najnowsze

Materiał sponsorowany