Polowanie na ćmy

Polowanie na ćmy, odcinek 3: Yvette okrutnie pobita i upokorzona przez Gruna! Wydusi z niej prawdę? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W 3 odcinku "Polowania na ćmy" Yvette (Sonia Mietielica) zostanie okrutnie pobita! Grun (Przemysław Stippa) zaatakuje ją w burdelu Szlimakowskiej (Monika Krzywkowska), bo będzie słusznie podejrzewał, że współpracuje ona z polskimi spiskowcami. Nieszczęsna Yvette w 3 odcinku "Polowania na ćmy" będzie duszona, bita i gwałcona! Dziewczyna jednak nie piśnie ani słowa policyjnemu bandycie. Czy Grun znajdzie inny sposób, aby wydusić z niej prawdę? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i obejrzyj nowy ZWIASTUN!

"Polowanie na ćmy" odcinek 3 - niedziela, 2.04.2023, o godz. 20.20 w TVP1

W 3 odcinku "Polowania na ćmy" do burdelu zawita wściekły Grun ze swoimi pachołkami. :Policjant, który okaże się też bezwzględnym bandytą, wyciągnie Yvette z salonu na "prywatne przesłuchanie". Kiedy znajdą się w pokoju z dużym łóżkiem Grun pokaże na co go stać. Najpierw sam zacznie ją dusić, a kiedy dziewczyna nie piśnie ani słowa, urządzi jej prawdziwą masakrę przy pomocy przybocznych! Co oprawcy zrobią Yvette?

- Chcesz uczciwie zarabiać? Mów co wiesz o planach swoich przyjaciół terrorystów! - zacznie Grun. 

- Nic!

- Myślisz, że nie wiem do kogo poszłaś? Uważaj, żebyś madame Szlimakowskiej jakiejś francy nie przywlekła!

W tym momencie 3 odcinka "Polowania na ćmy" Yvette splunie Grunowi w twarz. I wtedy rozpęta się prawdziwe piekło! Grun rozkaże jednemu z pachołków, aby "zabawił się" z dziewczyną tak, żeby nie było śladów!

- Ukarałbym cię laleczko, ale brzydzę się kurwami - wycedzi Grun przez zaciśnięte zęby i rzuci po rosyjsku w stronę swojego pachołka: - Rób tak, żeby bolało, ale nie było śladów!

Sługus w 3 odcinku "Polowania na ćmy" natychmiast zacznie dusić Yvette, a Grun będzie kontynuował przesłuchanie. - Może przyznasz się dla kogo pracujesz?

- Dla madame Szlimakowskiej - odpowie dzielnie Yvette, a znęcający się nad nią policjant uderzy ją w twarz i zacznie gwałcić. Z opresji wybawi dziewczynę Szlimakowska, która wtargnie do pokoju i zażąda, aby natychmiast wypuścili Yvette. Franciszka odwoła się do tajnej umowy, jaką ma z policją, aby jej dziewczyn nie "tykać". 

Grun w 3 odcinku "Polowania na ćmy" odpuści, ale przypomni Szlimakowskiej, że ona łamie umowy, więc i on może. Tym samym wyjdzie na jaw, że wie o jej planach sprzedaży burdelu. Policjant odejdzie, ale możemy być pewni, że wróci i nie daruje Yvette przesłuchania. Jak wydusi z niej prawdę o spisku? Przekonamy się śledząc wątek w niedziele w TVP1.  

Nie przegap: Polowanie na ćmy, odcinek 3: Yvette w potrzasku między burdelem a spiskiem! Kiedy dostanie list od ukochanego Józefa zmuszą ją do wszystkiego

Najnowsze