Polowanie na ćmy

Polowanie na ćmy, odcinek 3: Yvette w potrzasku między burdelem a spiskiem! Kiedy dostanie list od ukochanego Józefa zmuszą ją do wszystkiego

W 3 odcinku "Polowania na ćmy" Ivette (Sonia Mietielica) stanie przed strasznym wyborem. Będzie musiała zdecydować, czy narazić się Grunowi (Przemysław Stippa), który już będzie miał na nią oko i zacznie szantażować wywózką do mniej eleganckiego burdelu. Z drugiej strony będzie naciskał ją Szczerb (Grzegorz Małecki), który uzna, że właśnie Ivette pomoże mu wykorzystać burdel Szlimakowskiej (Monika Krzywkowska) jako skrytkę dla spiskowców. Jeden z nich wyciągnie w 3 odcinku "Polowania na ćmy" "asa z rękawa". Kiedy Ivette przeczyta list od ukochanego Józefa zgodzi się na wszystko... Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Polowanie na ćmy" odcinek 3 - niedziela, 2.04.2023, o godz. 20.20 w TVP1

W 3 odcinku "Polowania na ćmy" Yvette znajdzie się w samym oku cyklonu pomiędzy okrutnym Grunem, a działającym w polskim podziemiu Szczerbem. Serce przymusowej prostytutki będzie po stronie walczących Polaków, ale strach przed zemstą Gruna każe jej nie mieszać w spisek. Nikt nie przewidzi, że jeden z mężczyzn wyjmie "as z rękawa" i zmusi Ivette do współpracy! Jak do tego dojdzie?

Ivette w "Polowaniu na ćmy" znajdzie się w potrzasku!

W 3 odcinku "Polowania na ćmy" sprzyjająca spiskowcom Ivette uda się do mieszkania przyjaciela Marcela (Piotr Nerlewski), Jakuba na Nalewkach, aby przekazać informację o zagrożonych skrzynkach kontaktowych PPS. Przypadkiem słyszy na ulicy rozmowę Gruna z żydowskim alfonsem Zismanem o wywożeniu polskich kobiet niewolnic do Argentyny. Ivette nie będzie chciała żadnej z tych wiadomości, ale będzie musiała sobie z nimi poradzić. I tak, i Grun, i Szczerb będą mieli w garści nieszczęsną prostytutkę! 

Grun w 3 odcinku "Polowania na ćmy" zjawi się w burdelu u Szlimakowskiej i zastraszy Yvette, aby siedziała cicho na temat jego planów. Uratuje ją z tej sytuacji Szlimakowska, której Ivette wyzna, że widziała Grun z Czarnym handlują kobietami. Szlimakowska poradzi Yvette, by nie mieszała się w te sprawy. Nie będzie miała pojęcia, że pracownica zostanie zmuszona, aby narazić jej przybytek rozkoszy na ogromne niebezpieczeństwo! 

List od ukochanego Józefa zmieni wszystko! 

Szczerb w 3 odcinku "Polowania na ćmy" żąda od Yvette przechowania w piwnicy u Szlimakowskiej ważnej paczki i... Marcela! Spiskowiec słusznie założy, że w oficynie burdelu dla Rosjan nikt nie będzie szukał. Jednak Yvette odmówi. I wtedy Szczerb przekazuje jej list od jej ukochanego Józefa z Syberii!

- Mam tutaj list od Józefa... Przyszedł parę tygodni temu, ale nie dałem ci go wcześniej, bo nie chciałem, żebyś robiła sobie nadzieje...

Kiedy Ivette w 3 odcinku "Polowania na ćmy" przeczyta list od ukochanego dosłownie zaleje się łzami! I wtedy Szczerb przypuści ostatni atak i widząc, w jakim stanie jest dziewczyna z łatwością namówi ją na niebezpieczną wspólpracę!

- Ta paczka jest najważniejsza... Marcel też nie jest tu bezpieczny. Muszę go odesłać... - powie Szczerb wzruszonej Ivette. 

- Dobrze, przechowam dla was tę paczkę... Twoja znajoma ma rację, w burdelu nie będą szukać... Marcela też mogę ukryć, ale tylko do czasu, aż znajdziesz mu coś innego...  - zgodzi się na wszystko Ivette.

Czy Ivette w 3 odcinku "Polowania na ćmy" zaryzykuje życiem w zamian za kilka słów od ukochanego Józefa? Przekonamy się już w niedzielę, 2 kwietnia w TVP1.  

Zobacz też: Polowanie na ćmy. Kto jest kim w nowym hicie TVP? Gwiazdorska obsada zwala z nóg – ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze