Polowanie na ćmy

Polowanie na ćmy. Kto jest kim w nowym hicie TVP? Gwiazdorska obsada zwala z nóg – ZDJĘCIA, ZWIASTUN

"Polowanie na ćmy" to nowy serial TVP, który w niedzielne wieczory zastąpi "Dom pod Dwoma Orłami". Akcja nowej serii przeniesie nas do Warszawy 1905 roku, gdzie główna bohaterka z więzienia trafi prosto do luksusowego burdelu. Obok Sonii Mietielicy zobaczymy prawdziwy zastęp serialowych gwiazd! Kto jest kim w "Polowaniu na ćmy"? Sprawdź pełną obsadę i zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

"Polowanie na ćmy", odcinek 1 - niedziela, 19.03.23, godz. 20.20 TVP1. 

"Polowanie na ćmy" to ekipa prawdziwych gwiazd. W roli głównej, luksusowej prostytutki Yvette wystąpi znów Sonia Mietielica. To ona zagrała Mariannę w "Domu pod Dwoma Orłami" i Ewę w "Stuleciu Winnych". Znany z "Barw szczęścia" i serialu o wrocławskim domu Przemysław Stippa tym razem wcieli się w złego bohatera, rosyjskiego urzędnika Wiktora Gruna który będzie czyhał na życie i godność Polaków. A to wcale nie koniec wielkich nazwisk! 

Yvette w "Polowaniu na ćmy" tęsknić będzie za swoim ukochanym Józefem, ale kiedy ten przepadnie bez wieści na jej drodze stanie bojownik Marcel. Zagra go Piotr Nerlewski, znany z roli Franka w "M jak miłość". Szczególnie udręczone w owym czasie będą bohaterki serialu z różnych środowisk, ale wszystkie zależne od mężczyzn. 

Yvette w w "Polowaniu na ćmy" będzie prostytutką zaangażowaną w działalność niepodległościową. Jej szefową w burdelu zostanie Franciszka Szlimakowska (Monika Krzywkowska). Jej na spełnianie marzeń w wolnym świenie nie pozwala mąż. Trzecią z kobiet jest Nastazja Jurina (Daria Polunina) - zagubiona w rewolucyjnej Warszawie Rosjanka. 

W "Polowanie na ćmy" nie zabraknie romansów, intryg i kryminalnych afer. Obok Mietielicy i Stippy "Dom pod Dwoma Orłami" reprezentować będą: Grzegorz Małecki jako Szczerba i Karolina Rzepa jako prostytutka Blauth. Nowy serial wyreżyserował Michał Rogalski, twórca "Stulecia winnych", "O mnie się nie martw" i "Czasu honoru". 

Nie przegap: Dom pod Dwoma Orłami. Czy będzie 2 sezon? Decyzja TVP już zapadła! Nowy serial z tą samą obsadą - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Kto jest kim w "Polowaniu na ćmy"? Pełna obsada nowego serialu TVP

Yvette – Sonia Mietielica

Franciszka Szlimakowska – Monika Krzywkowska

Nastazja Jurina – Daria Polunina

Jurin – Piotr Siwek

Wiktor Grun – Przemysław Stippa

Marcel – Piotr Nerlewski

Szczerb – Grzegorz Małecki

Czarny – Marcin Sztabiński

Antosia – Kamila Jarosińska

Blauth – Karolina Rzepa

Therese – Paulina Stępczyńska

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze