Polowanie na ćmy, odcinek 3. Yvette (Sonia Mietielica)

i

Autor: TVP

Polowanie na ćmy

Polowanie na ćmy, odcinek 2 streszczenie: Yvette w zamian za mieszkanie u Szczerba donosi na swoich klientów, oficerów z Rosji - ZWIASTUN

2023-03-26 21:11

"Polowanie na ćmy" odcinek 2 nowego serialu w TVP1 w niedzielę, 26.03.2023, o godz. 20.20. "Polowanie na ćmy" odcinek 2 streszczenie - Yvette (Sonia Mietielica) rozpoczyna pracę w domu publicznym. Wierzy, że zarobi pieniądze, które pozwolą jej odnaleźć Józefa. Przyznaje się Szczerbowi (Grzegorz Małecki, czym się zajmuje i że obsługuje przede wszystkim Rosjan. W zamian za mieszkanie obiecuje przynosić informacje uzyskane od oficerów.

Szlimakowska (Monika Krzywkowska) planuje niebawem wyjechać z Warszawy do Biarritz, jednak przeszkadzają jej w tym ludzie Gruna (Przemysław Stippa). Jurin (Piotr Siwek) zabiera żonę Nastazję ((Daria Polunina) na kwestę do Domu Rosyjskiego. Chce się pokazać, licząc, że dzięki temu szybciej dostanie awans. Na balu Nastazja bardzo ciężko znosi przytyki innych kobiet i aluzje do skandalu obyczajowego, który był jej udziałem. Szef ochrany, generał Markgrafski (Svyatoslav Suprunov), wzywa do siebie Gruna na rozmowę. Widząc antyrosyjskie nastroje w Warszawie, zamierza odciągnąć uwagę tłumu od carskiej władzy. Grun ma znaleźć Polakom nowego wroga.

"Polowanie na ćmy" - ile odcinków liczy nowy serial w TVP1?

"Polowanie na ćmy" składa się z 7 odcinków, które będą emitowane w niedziele wieczory, o godz. 20.20 w TVP1.

"Polowanie na ćmy" - obsada, bohaterowie, kto jest kim!

Polowanie na ćmy. Sonia Mietielica w nowej roli uwikłana między miłością, rewolucją a burdelem
Najnowsze