Paweł Królikowski nie żyje. Lucy z Rancza żegna Kusego: "Będziesz ze mną do końca życia"

2020-02-28 7:21 Ag
Paweł Królikowski nie żyje. Lucy z Rancza żegna Kusego: Będziesz ze mną do końca życia
Autor: AKPA Paweł Królikowski nie żyje. Lucy z Rancza żegna Kusego: "Będziesz ze mną do końca życia"

Paweł Królikowski nie żyje... Ta smutna wiadomość o śmierci aktora, znanego jako Kusego z "Rancza" obiegła wszystkie media. Ilona Ostrowska, która przez wiele lat w "Ranczu" grała Lucy, ukochaną żonę Kusego, umieściła wyjątkowy wpis na Instagramie. We wzruszających słowach pożegnała zmarłego Królikowskiego. I pokazała jedną z wiadomości, jaką od niego dostała.

Paweł Królikowski zmarł w czwartek, 27.02.2020, w jednym ze szpitali w Warszawie po długiej chorobie. Śmierć Królikowskiego to cios nie tylko dla jego rodziny, ale także dla przyjaciół z planu. Także serialowej żony, Ilony Ostrowskiej.

Patrz też: Paweł Królikowski nie żyje. Ostatnia rola w serialu W rytmie serca. Czy pojawi się w 6 sezonie?

Lucy z "Rancza" umieściła wpis na Instagramie, w którym w szczególny sposób pożegnała Pawła Królikowskiego. Umieściła też fragment SMS-a, którego dostała od serialowego męża.

"Mój Przyjaciel ,mój Bogumił☺️ Będziesz ze mną do końca życia. Zegnaj Kochany💔 * * *

Za piekne slowa w podzience nie ważąc znów słów tych lekce unosze wzruszony rzese
z ktorej oderwac sie nie chce łza
i twoj w niej portret
...na dobrą wróżbę
i szczescie...... Mila
twoooj
Krooolik (Sms od Pawła 2019)🖤🖐"

Pawła Królikowskiego pożegnała też na Instagramie i Facebooku inna aktorka z "Rancza", Marta Chodorowska, która grała Klaudię Kozioł.

"Tyle wspólnych dni na planie, tyle wspólnych chwil, tyle wspólnych śmiechów, żartów i rozmów... czasem bardzo ważnych. Dziękuję za te spotkania, motywacje do działania, rady. Tego głosu i tego uśmiechu się nie zapomina. Taki człowiek zostaje w pamięci i sercu. Wieczny. A jednak brak olbrzymi...."

Najnowsze