Paweł Królikowski nie żyje. Ostatnia rola w serialu W rytmie serca. Czy pojawi się w 6 sezonie?

2020-02-28 7:27 Ag
Paweł Królikowski nie żyje. Ostatnia rola w serialu W rytmie serca! Czy pojawi się w 6 sezonie?
Autor: Instagram Paweł Królikowski nie żyje. Ostatnia rola w serialu W rytmie serca! Czy pojawi się w 6 sezonie?

Paweł Królikowski nie żyje! Jak dowiedział się "Super Express" 58-letni Królikowski zmarł po długiej chorobie rano, 27.02.2020, w szpitalu w Warszawie, do którego trafił w grudniu. Śmierć Pawła Królikowskiego to cios nie tylko dla jego rodziny, ale także dla wszystkich fanów aktora, którzy czekali na jego kolejne świetne role. Ostatnio Królikowski grał Bogusława Horosiewicza w serialu "W rytmie serca", którego 6 sezon startuje w niedzielę, 1.03.2020. Nakręcił zaledwie kilka odcinków... Czy pojawi się jeszcze w "W rytmie serca"?

Czy Paweł Królikowski pojawi się w 6 sezonie "W rytmie serca"?

Paweł Królikowski nie żyje! Aktor znany z roli Kusego w "Ranczu", zmarł po długiej chorobie w szpitalu, 27.02.2020. Zanim tam trafił 20 grudnia zdążył jeszcze pojawić się na planie "W rytmie serca" i nakręcić kilka odcinków.

Do obsady produkcji Polsatu dołączył już w poprzednim sezonie razem ze swoim synem, Antkiem Królikowskim. Grał Bogusława Horosiewicza, biologicznego ojca Marii (Barbara Kurdej-Szatan), a Antek wcielał się w postać jego ekranowego syna Karola.

Patrz też: Paweł Królikowski nie żyje. Na co zmarł aktor?

W "W rytmie serca" wystąpił w zaledwie dwóch odcinkach 5 serii, ale miał być jedną z postaci także w nowym sezonie, który startuje w niedzielę, 1.03.2020, w Polsacie. Rola Bogusława w "W rytmie serca" była ostatnią w dorobku Królikowskiego. Na planie był jeszcze zanim trafił do szpitala.

Czy w związku ze śmiercią Królikowskiego nastąpią zmiany w obsadzie serialu? Na pewno trzeba będzie wprowadzić jakieś zmiany w scenariuszu...

Na pewno na początku 6 sezonu "W rytmie serca" Maria postanowi poznać swojego biologicznego ojca, Bogusława Horosiewicza (Paweł Królikowski) i pojedzie do prowadzonego przez niego zakładu. Będzie chciała zrobić nielegalnie badanie DNA, by potwierdzić, że Bogusław jest jej biologicznym ojcem.

A po kolejnej rozmowie z Karolem odkryje, że Horosiewiczowie oddali ją przed laty do adopcji, bo zostali oszukani. W 6 sezonie "W rytmie serca" pojawi się też biologiczna matka Marii, Elżbieta, którą zagra Beata Ścibakówna.

Najnowsze