Nowy serial zamiast BrzydUli. Nie będzie 3 sezonu, ale miejsce Uli i Marka zajmą inni uwielbiani bohaterowie

i

Autor: X-news Nowy serial zamiast BrzydUli. Nie będzie 3 sezonu, ale miejsce Uli i Marka zajmą inni uwielbiani bohaterowie

Nowy serial zamiast BrzydUli. Nie będzie 3 sezonu, ale miejsce Uli i Marka zajmą inni uwielbiani bohaterowie

2022-06-28 10:39

Nie będzie 3 sezonu serialu "BrzydUla", ale przecież inna produkcja musi zagościć w miejsce opowieści o Dobrzańskich. Już wiadomo, co to będzie! Chociaż historia Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) nie doczeka się kontynuacji na jesień 2022, to nie oznacza, że godzina 20 na antenie TVN7 pozostanie "pusta". Właśnie o tej godzinie i w tej stacji emitowane były premierowe odcinki "BrzydUli", ale to już nie nastąpi. Sprawdź, jaką niespodziankę kryje dla widzów TVN7 i przekonaj się, którzy bohaterowie zajmą miejsce Dobrzańskich.

Nie będzie 3 sezonu "BrzydUla 2", ale widzowie zobaczą inny serial! Kto zastąpi miejsce Uli i Marka?

Serial "BrzydUla" nie powróci na antenę TVN7 w nowej ramówce we wrześniu, a aktorzy definitywnie skończyli pracę na planie. Produkcja zaliczyła spadek oglądalności, a w związku z ciągnącym się wątkiem Uli i Marka w sieci pojawiały się nieprzychylne komentarze. "BrzydUla 2" póki co nie doczeka się 3 części, ale jak wiadomo, godzina 20 na antenie TVN7 nie może pozostać bez zagospodarowania. Przypomnijmy, że właśnie o godz. 20 emitowane były premierowe odcinki serialu, chociaż produkcja decydowała się na roszady w ilości wypuszczanych odcinków i czasem było ich 3, czasem 4 tygodniowo.

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl wiadomo już, co zastąpi serial "BrzydUla 2". O dziwo, nie będzie to nowa produkcja, dzięki której widzowie poczuliby powiew świeżości i poznaliby nowych bohaterów. Serial zastępujący "BrzydUlę" jest dobrze znany. 

Sprawdź: M jak miłość. Ula zniknie w nowym sezonie? Iga Krefft ma poważne problemy i nie pokazuje się na planie

Od jesieni 2022 o godz. 20 na TVN7 będzie można oglądać "Papiery na szczęście", czyli serial z Adrianą Kalską w roli głównej. Widzowie dobrze znają postać Marty Wiśniewskiej i jej perypetii z synem bogatych deweloperów. Chociaż nie ma co ukrywać, że "Papiery na szczęście" nie są największym hitem stacji TVN7 ostatnich lat, postanowiono o przełożeniu emisji serialu na godz. 20. Przypomnijmy, że dotąd przygody Marty można było śledzić tuż przed "BrzydUlą 2", o godz. 19.30. 

- Jesienią wchodzimy w nowy sezon „Papierów na szczęście”. Wielu widzów czeka na odpowiedź jak potoczy się miłosna historia Marty i Adama, ale pojawią się również nowi bohaterowie. Serial fantastycznie oglądał się na Player.pl. Przeprowadziliśmy badania z widzami Siódemki by wsłuchać się w ich potrzeby, a wnioski uwzględniliśmy w scenariuszach. Od września zmieniamy godzinę emisji i startujemy o 20.00 - mówi Katarzyna Mazurkiewicz, szefowa TVN7 dla portalu wirtualnemedia.pl. 

Przeczytaj: Wymiana Basi z M jak miłość na inną aktorkę rozpala emocje. Córka Marysi i Rogowskiego jeszcze zaskoczy fanów - ZDJĘCIA

BrzydUla 2 ZWIASTUN nowych odcinków. Marek zdradzi Ulę z Natalią i okrutnie odepchnie żonę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze