Papiery na szczęście. Ciąża Marty w nowym sezonie zmieni wszystko. To niebywałe, z kim będzie mieć dziecko – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram / x-news Papiery na szczęście. Ciąża Marty w nowym sezonie zmieni wszystko. To niebywałe, z kim będzie mieć dziecko – ZDJĘCIA

Papiery na szczęście. Ciąża Marty w nowym sezonie zmieni wszystko. To niebywałe, z kim będzie mieć dziecko – ZDJĘCIA

2022-06-15 12:50

"Papiery na szczęście" tak się spodobały widzom, że już we wrześniu pojawi się kontynuacja serialu TVN7 z Adrianą Kalską w roli głównej. Szykują się duże zmiany w życiu Marty i Adama (Jakub Sasak), z którym los długo nie chciał jej połączyć. Aktorka pokazała zdjęcia z planu serialu "Papierów na szczęście", gdzie pozuje z pokaźnym brzuszkiem ciążowym. Wymownie podpisała zdjęcia i daje do zrozumienia, że Marta spodziewa się dziecka. Pytanie brzmi - z kim? Zobacz ZDJĘCIA Kalskiej.

Marta w ciąży w nowym sezonie "Papierów na szczęście"! Kto jest ojcem dziecka?

"Papiery na szczęście" zastąpiły bardzo popularny serial na TVN7 "Zakochani po uszy". Produkcja zdecydowała się kontynuować wątek Marty, która straciła wszystko i zatrudniła się w domu bogatych deweloperów jako pomoc domowa. Właśnie tak poznała Adama, który zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia.

Ich losy można było śledzić przez 143 odcinki, ale końcówka sezonu potwierdziła, że jeszcze nie wiadomo, co dalej z miłością tej dwójki. Adam ogłosił ukochanej, że spodziewa się dziecka, co wywołało niemały szok. Adriana Kalska pokazała zdjęcia z planu nowych odcinków "Papierów na szczęście", które stworzyły niemałe zamieszanie. Kalska pozuje w zaawansowanej ciąży i eksponuje pokaźny brzuszek. Lekko się uśmiecha i daje do zrozumienia, że Marta zajdzie w ciążę! Przypomnijmy, że kobieta opiekuje się już dwójką nastoletnich dzieci - Marysią (Julia Latosińska) oraz Maksem (Jakub Gąsior).

Przeczytaj: Rewolucyjne zmiany w Barwach szczęścia. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2022 - ZDJĘCIA

#takasytuacja? - podpisała zdjęcie z planu "Papierów na szczęście" Kalska, ale do wszystkiego podchodzi z dystansem i humorem.

- To po leczo? - pod postem pojawił się żartobliwy komentarz. - A jak!?? - odpowiedziała aktorka, a oprócz tego na jej Instagramie można również zobaczyć zdjęcie z planu, gdzie z uśmiechem pozuje z ekipą. 

#ciąża #chybaspożywcza - podpisała kolejne zdjęcie aktorka, czym daje do zrozumienia, że tak naprawdę nie jest w ciąży. Możliwe, że po prostu pożyczyła sztuczny brzuszek, by zrobić sobie zdjęcie. Jeśli jednak Kalska faktycznie nagrywa sceny, kiedy Marta jest w zaawansowanej ciąży, można przypuszczać, że będzie do dziecko Adama. Jaka okaże się prawda? O tym przekonamy się już w nowych odcinkach serialu "Papiery na szczęście" w TVN7 we wrześniu.

Przeczytaj: M jak miłość. Tragedia nadciągnie na Deszczową w nowym sezonie. Kinga i Piotrek pokazali o jeden kadr za dużo - ZDJĘCIA, WIDEO

Adriana Kalska w Papiery na szczęście. Pierwszy ZWIASTUN nowego serialu
Najnowsze