Netflix

Nowości na Netflix - lipiec 2023. Na platformie zadebiutuje m.in. 3. sezon serialu "Słodkie magnolie" oraz kontynuacja "Nie otwieraj oczu"

Jakie propozycje przygotował dla nas Netflix na lipiec 2023? W bibliotece streamingowego giganta pojawi się sporo filmów i seriali. Będzie wśród nich film, na który fani od jakiegoś czasu zacierają ręce. Czy "Nie otwieraj oczu: Barcelona" podzieli sukces hitu z 2018 roku?

Spis treści

  1. Netflix- co nowego w lipcu 2023? 
  2. "Nie otwieraj oczu Barcelona" na Netflix 
  3. "Słodkie magnolie": premiera 3. sezonu 
  4. Sprawdź premiery filmów i seriali na Netflix w lipcu 

Netflix- co nowego w lipcu 2023? 

Serwisy VOD cieszą się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Fani doceniają je za nieograniczony dostęp do filmów i seriali i nowości, które regularnie zasilają ich biblioteki. Jedną z największych platform streamingach jest Netflix. Sprawdziliśmy, jakie filmy i seriale pojawią się tam w lipcu. Na jakie premiery na Netfliksie mogą liczyć widzowie? 

Czytaj także: Belfer 3. Kiedy premiera?

"Nie otwieraj oczu Barcelona" na Netflix 

Jednym z filmów, o którym mówi się od jakiegoś czasu jest "Nie otwieraj oczu: Barcelona". Będzie to hiszpański odpowiednik amerykańskiego filmu "Nie otwieraj oczu", który był fitem na platformie w 2018 roku. Przypomnijmy, że główną rolę w pierwszej wersji zagrała Sandra Bullock, której zadaniem była ochrona swoich dzieci przed nieznaną, śmiercionośną siłą. 

W wersji, która w lipcu pojawi się na Netfliksie, główną rolę odgrywa Sebastian , w którego postać wciela się aktor Mario Casas. 

Producenci „Nie otwieraj oczu” rozszerzają uniwersum, które zrobiło furorę wśród widzów w 2018 roku, i zapraszają na film „Nie otwieraj oczu: Barcelona”. Po tym, jak tajemnicza siła zdziesiątkowała ludzkość, Sebastian walczy o przeżycie, przemierzając opustoszałe ulice Barcelony. Jednak gdy zawiązuje niełatwy sojusz z innymi ocalałymi i próbuje opuścić miasto, nieoczekiwanie pojawia się jeszcze bardziej złowieszcze zagrożenie - czytamy na stronie streamingowego giganta. 

Film  "Nie otwieraj ocz: Barcelona" trafi do biblioteki Netfliksa 14 lipca 2023 roku. 

Czytaj także: Katarzyna Figura w "Dziewczynach z Dubaju". Zobacz najważniejsze role polskiej seksbomby

"Słodkie magnolie": premiera 3. sezonu 

Fani serialu "Słodkie magnolie" doczekają się w lipcu 3. sezonu produkcji. Produkcja Netfliksa opowiada o trzech przyjaciółkach (Maddie, Helen i Dana Sue) pochodzących z miasteczka Serenity w Karolinie Południowej, gdzie wszyscy wszystkich znają i wszystko o sobie wiedzą.

Po awanturze u Sullivana Maddie usilnie stara się jak najlepiej pomóc Calowi, próbując zarazem oczyścić swoją drogę emocjonalną. Helen zmaga się z trudnymi decyzjami dotyczącymi mężczyzn w jej życiu, a dana Sue poszukuje sposobu, aby wykorzystać czek od pani Frances z korzyścią dla społeczności, nie burząc ładu w swojej rodzinie. Ujawnienie tożsamości osoby, która przecięła opony, szokuje mieszkańców Serenity, głosowanie za odwołaniem z urzędu powoduje nieoczekiwane konsekwencje, a osoby ze wszystkich pokoleń mają przed sobą niespodzianki miłosne. W tym sezonie kobiety radzą sobie z problemami — i wszystkimi powiązanymi komplikacjami — z ich charakterystycznym ciepłem, humorem i przywiązaniem do siebie nawzajem oraz swoich bliskich. Nie wspominając o margaritach - czytamy w opisie na platformie. 

Premiera 3. sezonu serialu "Słodkie magnolie" 20. lipca 2023 roku na Netflix. 

Sprawdź premiery filmów i seriali na Netflix w lipcu 

Jakie tytuły pojawią się na platformie w lipcu? O czym będą nowe produkcje? Dowiesz się tego z poniższej galerii. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze