Na koniec Stanger Things 4 czeka śmierć! Noah Snapp wygadał się kto zginie?! Wszyscy będą szlochać - ZDJĘCIA

i

Autor: Netflix Na koniec Stanger Things 4 czeka śmierć! Noah Snapp wygadał się kto zginie?! Wszyscy będą szlochać - ZDJĘCIA

Na koniec Stanger Things 4 czeka śmierć! Noah Snapp wygadał się kto zginie?! Wszyscy będą szlochać - ZDJĘCIA

"Stranger things 4" zakończy się wstrząsającą śmiercią jednego z bohaterów! Grający Willa Byers'a w hicie Netflixa Noah Schnapp chyba też nie może doczekać się finałowych 2 odcinków i dlatego zdradził, że w finale zobaczymy przerażającą śmierć! Młody gwiazdor "Stranger things" wygadał się w telewizyjnym show i fragment wywiadu opublikował na swoim profilu na Instagramie. Z miejsca wywiązała się z tego afera, bo fani byli wściekli, że serialowy Willa Byers spoileruje. Czyżby śmierć miała dotyczyć chłopca, od którego zaczął się atak zła na Hawkins?

"Stranger things 4". Kto umrze w finale?

Wszyscy będą płakać w finale "Stranger things 4"! Od momentu, w którym Netflix pokazał ZDJĘCIA z ostatnich 2 odcinków 4 serii swojego hitu wszechczasów, fani dociekają kogo zamorduje potwór Vecna (Henry Creel). Jak pamiętamy pod koniec 1 części 4 sezonu "Stranger things" wyjaśniło się skąd ten koszmar wziął się na świecie i jasne jest, że będzie zabijał dalej. Na kogo padnie tym razem? 

Warto przypomnieć, że od tajemniczego zniknięcia Willa zaczął się serial "Stranger Things". Chłopiec został ściągnięty na mroczną stronę rzeczywistości i tylko dzięki wielkiemu poświęceniu matki (Winona Ryder) i przyjaciół, wrócił. Ale jak wszyscy wiemy wrócił nie do końca, bo przez cały 2 sezon serii trwała walka o jego życie, a niektórzy bohaterowie przypłacili to własną śmiercią.  

Grający Willa Noah Schnapp powiedział o kilka słów za dużo na temat 2 części "Stranger Things 4". Czyżbyśmy mieli pożegnać jego bohatera? 

- Można się spodziewać trochę śmierci, trochę gore i wielkie...".

- To ogromny spoiler! - wciął się młodemu gwiazdorowi w zdanie prowadzący wywiad dziennikarz i natychmiast dodał: - Stary, powiedziałeś coś, czego nie powinieneś!.

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Marcin Mroczek pożegnał się z widzami! Już nie zagra roli, która spełniła jego marzenia. Co to oznacza dla Piotrka Zduńskiego? - ZDJĘCIA

17-letni gwiazdor "Stranger things" próbował jakoś wybrnąc z tej niezręcznej sytuacji mówiąc: - Cóż, możecie oczywiście założyć, że ktoś umrze - ale wiadomo było, że jego słowa już poszły w świat. 

Pewne jest, że zagrożone będzie życie Jedenastki (Millie Bobby Brown), do której przerażający Vecna czuje ogromy żal za to, że w dzieciństwie nie zdecydowała się dzielić z nim "życia" po ciemnej stronie... Kogo z jej przyjaciół postanowi zabrać w zamian w finale 4 sezonu serii? Dowiemy się już 1 lipca na Netfix.   

Nie przegap: Przyjaciółki. Małgorzata Socha odchodzi?! To ona zastąpi Ingę w nowym sezonie? Fani grzmią - ZDJĘCIE

Najnowsze