Mecenas Porada 2. Nowy sezon w Polsat Box Go. Co się wydarzy i kiedy oglądać?

i

Autor: Polsat Mecenas Porada 2. Nowy sezon w Polsat Box Go. Co się wydarzy i kiedy oglądać?

Mecenas Porada 2

Mecenas Porada 2. Nowy sezon w Polsat Box Go. Co się wydarzy i kiedy oglądać?

2022-08-11 10:56

"Mecenas Porada 2" będzie dostępna w Polsat Box Go! W maju br. padł pierwszy klaps na planie kolejnych odcinków, ale premiera nowego sezonu w Polsacie prawdopodobnie nie wystartuje jeszcze w tym roku. "Mecenas Porada 2" nadal skupi się na losach rezolutnej Katarzyny Porady (Aleksandra Domańska), która ponownie wcieli się w doradcę, pocieszycielkę i obrończynię. U jej boku nie zabraknie Zośki (Magdalena Wróbel), Adiego (Otar Saralidze) i Marcina (Mateusz Rusin), a co dalej z trudnym uczuciem do Aleksa (Antoni Pawlicki)?

Nowe odcinki "Mecenas Porada 2" dopiero na jesień 2023?

Wszystko wskazuje na to, że nowy sezon "Mecenas Porady" będzie można oglądać dopiero na jesień 2023 r. Wcześniej odcinki pojawią się na platformie Polsat Box Go. Chociaż Polsat zakończył już zdjęcia do produkcji z Aleksandrą Domańską w roli głównej, widzowie będą musieli poczekać na kontynuację losów rezolutnej prawniczki. Na szczęście powinno się to opłacać, bo zabawna i szalona Katarzyna Porada, znów ma rozbawić, wzruszyć i dawać do myślenia.

"Mecenas Porada 2", co wydarzy się w kolejnych odcinkach?

Drugi sezon serialu jest areną trudnej walki o miłość i szczęście oraz zmagań z przeciwnościami losu i wymianą gorących uczuć między Kasią a Aleksem. Czy zakochani w sobie prawnicy zakopią wojenny topór? Czy któreś z nich wyciągnie rękę na zgodę, a miłość zwycięży każdy kodeks? W sprawach wymagających niestandardowych działań może liczyć na pomoc niezawodnych przyjaciół: Zośki, Adiego i Marcina. 

Przeczytaj: M jak miłość. Żona Krystiana Wieczorka w ciąży! Maria pokazała ciążowy brzuszek na planie - ZDJĘCIA

"Mecenas Porada 2", kto dołączy do obsady?

W nowym sezonie "Mecenas Porady" nastąpią zmiany nie tylko w życiu głównej bohaterki. W nowych odcinkach do grona najemców galerii handlowej dołączają Lidka (Joanna Kurowska) i Wiktor (Jakub Gąsowski), natomiast w nowego menadżera tego miejsca wciela się Karol Dziuba. Zapowiada się na to, że Kasia znów będzie miała pełne ręce roboty, ale nie może w tym wszystkim zatracić siebie i szansy na wielką miłość. Wreszcie dadzą sobie szansę z Aleksem? Na to i wiele innych pytań widzowie znajdą odpowiedź w Polsat Box Go, a potem na ekranie Polsatu.

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3476: Syn Danki i Marka w oknie życie! Szokujący finał osiemnastki Janka - ZDJĘCIA

Najnowsze