Łowcy cieni, odcinek 8 - opis, streszczenie: Na tropie gwałciciela nastolatek

2019-10-10 21:12 opr. jkk
Joanna Majstrak w serialu Łowcy cieni została szpiegiem
Autor: MARCIN WZIONTEK/SUPER EXPRESS Joanna Majstrak w serialu "Łowcy cieni" została szpiegiem

"Łowcy cieni" odcinek 8 w NOWA TV w środę 10.10.2019 o godz. 21.00. Nastoletnie Andżela i Monika wychodzą ze szkoły. Nie wiedzą, że są obserwowane przez zamaskowanego mężczyznę, który podąża za Andżelą i atakuje ją.

Łowcy dostają sprawę poszukiwanego od dawna gwałciciela nastolatek, zmieniającego ciągle wizerunek. Właśnie skorzystał z wpłatomatu w pobliżu liceum. Łowcy wyciągają wniosek, że gwałciciel zaczaja się na kolejną ofiarę – dziewczynę w wieku 16-18 lat.
Patryk i Klaudia flirtują podczas przerwy w biurze. Maryśka zauważa, że Patryk jest zainteresowany Klaudią. Początkowo lekko naśmiewa się z jego nieśmiałych podchodów, ale udaje jej się wyciągnąć, że Klaudia bardzo mu się podoba. Patryk jednak jest przekonany, że nie ma szans u Klaudii. Maryśka nakłania Patryka do tego, żeby zaprosił dziewczynę na randkę. Ku zdziwieniu Patryka, Klaudia zgadza się.

Łowcy dowiadują się od dyrektorki liceum, że jedna z uczennic, 16-letnia Andżela, nie wróciła na noc do domu. Łowcy rozpoczynają poszukiwania nastolatki. Wpadają na nowy trop. Gwałciciel może ukrywać się wśród nowo zatrudnionych pracowników. Maryśka próbuje dowiedzieć się czegoś pod przykrywką wuefistki, a Patryk przesłuchuje rodziców zaginionej dziewczyny.
Wieczorem Patryk idzie na randkę z Klaudią. Spotkanie jest wyjątkowo udane, widać, że oboje dogadują się i dobrze czują w swoim towarzystwie. Podczas spaceru Patryk całuje Klaudię. Dziewczyna odwzajemnia jego pocałunek.

Tymczasem Maryśka odkrywa, że Andżela i inne dziewczyny były molestowane przez wuefistę. Łowcy zatrzymują go, jednak to nie on jest poszukiwanym gwałcicielem.

Łowcy trafiają na zdjęcie, na którym widać zamaskowanego mężczyznę wpatrującego się w Andżelę. Maryśka rozpoznaje w nim szkolnego woźnego. Łowcy znajdują w jego szafce rzeczy Moniki i domyślają się, że to ona jest następną ofiarą. Patryk i Maryśka organizują prowokację z udziałem Klaudii, jednak czy zdążą uratować kolejną ofiarę gwałciciela i odnajdą uprowadzoną nastolatkę?
Tuż przed finałową akcją, Maryśka dowiaduje się, że Patryk mimo udanej randki z Klaudią, wciąż ma konto na portalu randkowym i rozmawia z innymi dziewczynami. Patryk obiecuje, że skasuje konto. Jednak zanim to zrobi, pożycza swój telefon Klaudii. Informatyczka odkrywa, że Patryk randkuje z innymi kobietami.

Najnowsze