Łowcy cieni, odcinek 1: Co się wydarzy? Policjanci Brunon i Jagna na tropie handlarzy ludźmi

2019-09-30 8:00 Ag
Łowcy cieni. Brunon Małecki (Wojciech Medyński), Jagna Dobosz (Izabela Jarosińska)
Autor: Gosia Stasiewicz/Grupa ZPR Łowcy cieni. Brunon Małecki (Wojciech Medyński), Jagna Dobosz (Izabela Jarosińska)

Premiera 1 odcinka serialu "Łowcy cieni" już w poniedziałek, 30.09.2019. Właśnie wtedy widzowie poznają wszystkich bohaterów "Łowców cieni" - policjantów ze specjalnej grupy Centralnego Biura Śledczego Policji, która zajmuje się sprawami najcięższego kalibru: zabójstwami, porwaniami, zaginięciami i zamachami. W 1 odcinku serialu "Łowcy cieni" akcja skupi się na dwójce funkcjonariuszy. Brunon Małecki (Wojciech Medyński) i Jagna Dobosz (Izabela Jarosińska) rozpoczną poszukiwania porwanego chłopca. Poznajcie szczegóły.

"Łowcy cieni" odcinek 1 - poniedziałek, 30.09.2019, o godz. 21.00 w Nowa TV

Głównymi bohaterami serialu "Łowcy cieni" w Nowa TV są dwie pary funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji: Maryśka Cybulska (Agnieszka Mrozińska) i Patryk Karwowski (Sławomir Doliniec) oraz Brunon Małecki (Wojciech Medyński) i Jagna Dobosz (Izabela Jarosińska).

W skład grupy wchodzą też: dwójka informatyków - Klaudia Lasoń (Joanna Majstrak) i Tomek Kwiatkowski (Szymon Kołodziej), technik kryminalistyki Aldona Mrowiec (Elżbieta Panas) i profiler Brajan Fijałkowski (Mateusz Jędraś). Na ich czele stoi szef Robert Ziętara (Andrzej Wieczorek).

Sprawdź też: Łowcy cieni. Nowy serial kryminalny w Nowa TV. Kto w obsadzie? Kim są bohaterowie?

W 1 odcinku "Łowców cieni" tajna jednostka CBŚP zajmie się sprawą porwanego chłopca. Do akcji wkroczą Brunon i Janga! A zacznie się od tego, że opiekunka zgłosi na policji zaginięcie swojego podopiecznego. Mateusz zniknął w parku, gdzie razem grali w piłkę. Gdy po 24 godzinach nie uda się odnaleźć chłopca, sprawę przejmą właśnie Małecki i Dobosz.

Przeczytaj też: Łowcy cieni. Gdzie oglądać? Czy będą odcinki online za darmo Kiedy powtórki Nowa TV?

Łowcy cieni ustalą, że dziecko uprowadził zamaskowany mężczyzna. Przesłuchają rodziców Mateusza, którzy są po rozwodzie. Będą się spodziewali się, że porywacze skontaktują się w sprawie okupu z lepiej sytuowanym ojcem. Tymczasem w 1 odcinku "Łowców cieni" pojawi się podejrzenie, że łowcy w rzeczywistości mają do czynienia z międzynarodową siatką przestępczą, która zajmuje się handlem ludźmi.

Wkrótce łowcy namierzą kryjówkę gangu. Wraz z antyterrorystami opracują plan uwolnienia Mateusza. 

Zajęty sprawą Małecki będzie musiał skupić się też na swojej rodzinie. Odbierze z dworca swoją córkę Julkę. Po śmierci byłej żony zostanie jedynym opiekunem nastolatki, której nie powie czym naprawdę się zajmuje. Dziewczyna będzie zawiedziona ojcem i Warszawą. Gdy Brunon pojedzie na akcję, Julia upije się w domu.

Premierowe odcinki "Łowców cieni" można będzie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 21.00 na antenie Nowej TV, począwszy od 30.09.2019.

Partnerem materiału jest telewizja Nowa TV.

Najnowsze