Łowcy cieni. Nowy serial kryminalny w Nowa TV. Kto w obsadzie? Kim są bohaterowie?

2019-09-30 8:30 oprac. Ag
Łowcy cieni. Brunon Małecki (Wojciech Medyński), Jagna Dobosz (Izabela Jarosińska)
Autor: Gosia Stasiewicz/Grupa ZPR Łowcy cieni. Brunon Małecki (Wojciech Medyński), Jagna Dobosz (Izabela Jarosińska)

"Łowcy cieni" z gwiazdorską obsadą w telewizji Nowa TV! O czym jest nowy serial kryminalny? Bohaterami "Łowców cieni" są funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji z najbardziej tajemniczej jednostki, działającej pod przykrywką firmy informatycznej. Choć potrafią znaleźć każdego, sami żyją w ukryciu! W obsadzie serialu "Łowcy cieni" pojawią się znani aktorzy, m.in. Wojciech Medyński, Agnieszka Mrozińska, Izabela Jarosińska, a także Jacek Mędrala - prezenter Polo TV.

"Łowcy cieni" premiera w poniedziałek, 30.09.2019, o godz. 21.00 w Nowa TV

Bohaterowie serialu "Łowcy cieni" w Nowej TV przeniosą widzów w świat kryminalnych zagadek, makabrycznych zabójstw, tajemniczych porwań i zaginięć, okrutnych zamachów na życie niewinnych ludzi.

Główne postacie "Łowców cieni" to dwie pary funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji: Maryśka Cybulska (Agnieszka Mrozińska) i Patryk Karwowski (Sławomir Doliniec) oraz Brunon Małecki (Wojciech Medyński) i Jagna Dobosz (Izabela Jarosińska).

W skład grupy wchodzą też: dwójka informatyków - Klaudia Lasoń (Joanna Majstrak) i Tomek Kwiatkowski (Szymon Kołodziej), technik kryminalistyki Aldona Mrowiec (Elżbieta Panas) i profiler Brajan Fijałkowski (Mateusz Jędraś). Na ich czele stoi szef Robert Ziętara (Andrzej Wieczorek).

Przy sprawach o zasięgu międzynarodowym łowcy cieni korzystają z pomocy agenta Interpolu – to biegle władający językiem polskim Japończyk Takohiro Harada (Hiroaki Murakami). Mają na swoich usługach stałych informatorów, m. in. Judytę Hawryluk (Monika Jarosińska), byłą prostytutkę, która aktualnie prowadzi legalnie działający salon masażu.

Sprawdź też: Łowcy cieni. O czym jest nowy serial w Nowej TV?

Ale życie zawodowe funkcjonariuszy z "Łowców cieni" nierozerwalnie będzie się wiązało ze sprawami prywatnymi. U boku Maryśki będzie wierny mąż Adam Cybulski (Jacek Mędrala), z którym wspólnie wychowuje dwójkę dzieci: Kalinę (Nikola Zarzecka) i Igora (Miłosz Kwiecień).


Adam, który pracuje jako przedstawiciel handlowy, jest przekonany, że jego żona jest zwykłą policjantką. Maryśka w imię bezpieczeństwa rodziny ukrywa bowiem przed najbliższym otoczeniem, że należy do "Łowców Cieni".

Tyle że Adam przez przypadek odkryje prawdę o jej niebezpiecznej pracy i postawi żonie ultimatum: albo ona niezwłocznie rzuci ryzykowny zawód, albo on wniesie do sądu pozew o rozwód oraz odbierze jej dom i dzieci.

Premierowe odcinki „Łowców cieni“ można będzie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 21.00 na antenie Nowej TV, począwszy od 30.09.2019.

Partnerem materiału jest telewizja Nowa TV