Lepsza połowa odcinek 4 - opis, streszczenie: Restauracja Marka ma poważną konkurencję!

2020-01-14 17:47 oprac. Ag
Lepsza połowa odc. 4. Jola (Izabela Kuna), Ania (Weronika Książkiewicz), Aleks (Tomasz Karolak), Marek (Artur Żmijewski)
Autor: vod.tvp.pl Lepsza połowa odc. 4. Jola (Izabela Kuna), Ania (Weronika Książkiewicz), Aleks (Tomasz Karolak), Marek (Artur Żmijewski)

"Lepsza połowa" odcinek 4 we wtorek, 14.01.2020, o godz. 21.50 w TVP2. "Lepsza połowa" odcinek 4 streszczenie - Naprzeciwko lokalu Nowakowskich otwiera się burgerownia. Szybko zdobywa popularność i wyrasta na poważną konkurencję. Marek nie traci jednak nadziei i wierzy, że dobrym jedzeniem przekona do siebie klientów. Utwierdza go w tym przekonaniu Teodor, miłośnik wykwintnych dań, który codziennie odwiedza jego lokal.

Niebawem okazuje się, że to właśnie on jest właścicielem baru z burgerami. Zibi i Ania idą do szkoły rodzenia. Dla kobiety ważne jest, by razem przygotowali się do porodu i wyzwań, jakie niesie opieka nad dzieckiem. Niestety z tymi planami coraz częściej koliduje praca mężczyzny. Zdenerwowana Ania prosi więc Borysa, by jej towarzyszył.

Na budowie Kosa i Marcinek po raz kolejny zaniedbują pracę. Ekipa dostaje ultimatum - jeśli nie wezmą się do pracy, właściciel sprowadzi innych fachowców. Zibi zostawia swojego syna, by nadzorował robotników. Nastolatek szybko się z nimi zaprzyjaźnia. Dzięki nim poprawia swoje relacje z ojcem. Tylko praca wciąż leży odłogiem...

Najnowsze