Królestwo kobiet, odcinek 1 - opis, streszczenie: Robert Klin ginie podczas seksu z kochanką Gabi - ZWIASTUN

2020-10-18 14:44 oprac. Ag
Królestwo kobiet. Wera (Aleksandra Adamska), Olga (Karolina Gruszka), Gabi (Gabriela Muskała), Ineza (Krystyna Janda)
Autor: TVN Królestwo kobiet. Wera (Aleksandra Adamska), Olga (Karolina Gruszka), Gabi (Gabriela Muskała), Ineza (Krystyna Janda)

"Królestwo kobiet" odcinek 1 nowego serialu TVN w niedzielę, 18.10.2020, o godz. 21.30. "Królestwo kobiet" odcinek 1 streszczenie - Robert Klin (Artur Żmijewski) jest właścicielem zakładów pogrzebowych Ostatni Sen. Niespodziewanie ginie podczas seksu z kochanką, Gabi (Gabriela Muskała). Przerażona kobieta nie wie, co zrobić. Wreszcie decyduje się zadzwonić do swojego męża Mariana (Rafał Maćkowiak). On również nie jest wierny - zdradza ją z żoną zmarłego, Werą (Aleksandra Adamska). Para zjawia się na miejscu tragedii, podobnie jak była małżonka Roberta, Ineza (Krystyna Janda).

Wszyscy przekonują się, że denat był ubezpieczony na pięć milionów złotych. Jakiś czas później odbywa się odczytanie testamentu, na którym są obecne wszystkie kobiety. Każda chce wiedzieć, kto otrzyma firmę oraz pieniądze. Odpowiedź jest zaskakująca i uwzględnia tajemniczą Olgę (Karolina Gruszka), także obecną na pogrzebie. Jednocześnie przejęcie majątku Roberta przez cztery panie staje się dla nich początkiem kłopotów. Jak się bowiem okazuje, firma nie zarabiała, a zmarły zadłużył się u gangstera, Jerzego Szpaka (Jan Peszek).

Najnowsze