Koniec Stulecia Winnych 3. Ewa i Benek nie wrócą do Polski w ostatnim 39 odcinku. Ania nie odzyska córki!

i

Autor: materiały prasowe TVP Koniec Stulecia Winnych 3. Ewa i Benek nie wrócą do Polski w ostatnim 39 odcinku. Ania nie odzyska córki!

Koniec Stulecia Winnych 3. Ewa i Benek wrócą do Polski w ostatnim 39 odcinku. Ania odzyska córkę. To zdjęcie to dowód!

2021-04-29 22:38

Koniec serialu "Stulecie Winnych" nastąpi w 39 odcinku, w chwili kiedy wszyscy będą czekali na powrót Ewy (Sonia Mietielica) i Benka (Bartłomiej Kotschedoff) z Izraela. Ania (Urszula Grabowska) i Andzia (Barbara Wypych) nie stracą nadziei, że odzyskają dzieci, że młodzi wrócą do Polski, ale w ostatnim 39 odcinku "Stulecia Winnych" sprawy z przeszłości znów dadzą o sobie znać. I doprowadzą do tego, że na koniec "Stulecia Winnych" Ania będzie musiała podjąć dramatyczna decyzję, by wyjawić bolesną prawdę, która może zniszczyć szczęście całej rodziny. Zobacz jak się skończy 3 sezon "Stulecia Winnych". Mamy zdjęcie, które dowodzi, że Ewa i Benek wrócą.

"Stulecie Winnych" 3 sezon, ostatni odcinek 39 - niedziela, 16.05.2021, o godz. 20.15 w TVP1

Ostatni 39 odcinek "Stulecia Winnych" skończy się w 1981 roku. Niestety losy rodziny Winnych znów będą rysowały się w czarnych barwach. Władze komunistyczne nie pozwolą na to, by Ania spotkała się z Ewą, która zrzekła się polskiego obywatelstwa i wyjechała do Izraela. Nie będzie mogła wyjechać z Polski, bo wciąż SB nie odda je paszportu. Z kolei Żydówka Ewa nie będzie miała wstępu do kraju, który dobrowolnie opuściła. Na koniec 3 sezonu "Stulecia Winnych" coraz bardziej zrozpaczona Ania razem z Andzią będą się jeszcze łudziły, że Ewa jakimś cudem przyjedzie z Benkiem do Brwinowa.

Jednak sytuacja w Polsce gwałtownie się pogorszy, bo w 39 odcinku "Stulecia Winnych". Robotnicy z Ursusa, a wśród nich Ryszard (Piotr Rogucki), mąż Mani (Magdalena Walach) będą gotowi na strajk, nawet gdyby protest przeciwko władzy miał się skończyć krwawą masakrą, jak na Wybrzeżu w 1981 roku.

Tęsknota za Ewą sprawi, że w 39 odcinku "Stulecia Winnych" Ania będzie się dręczyć sprawami z przeszłości, wyborami, których dokonała, by zapewnić spokój własnym dzieciom i rodzinie Mani. W finale 3 sezonu "Stulecia Winnych" Paweł (Jacek Beler) znów da o sobie znać. Tak jak wtedy gdy przed laty przysłał Ani list ze Szwajcarii. Dla Ani stanie się jasne, że musi wyjawić Mani prawdę o tym, że jej pierwszy mąż żyje. Ale jeśli to zrobi, zburzy wszystko to, co zbudowali Mania i Ryszard dla swoich córek - Kasi (Weronika Humaj) i Basi (Kamila Bujalska) oraz wnuczek.

Nie przegap: Koniec Stulecia Winnych 3. Ostatni 39 odcinek wstrząśnie rodziną Winnych. Takiego finału nikt się nie spodziewał

Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Basia po porodzie dręczona przez teściową! Jasiek rozdzielony z Lottą. Syn Ani wróci do domu z dziewczyną Agnieszką

Sprawdź też: Nowy Paweł w Stuleciu Winnych. Mąż Mani wróci do Polski, ale z inną twarzą. Nie zagra go już Tomasz Włosok!

Kolejne tajemnice Ani w 39 odcinku "Stulecia Winnych", nadzieja na to, że Ewa wróci do Polski to wszystko sprawi, że kobieta stanie w obliczu trudnych decyzji. Przecież jeśli Michał (Stefan Pawłowski) dowie się, że jego ukochana ma kontakt z Pawłem, swoją wielką miłością sprzed lat, nigdy jej tego nie wybaczy. Raz już go okłamywała w sprawie Kazimierza (Mateusz Janicki).

Powrót Ewy w finale 3 sezonu "Stulecia Winnych" to jedna z największych tajemnic ostatniego odcinka. Jakiś czas temu Sonia Mietielica na swoim profilu na Instagramie umieściła zdjęcie z planu, ze sceny, której jeszcze nie było w serialu. Ekranowa Ewa i jej mąż Benek wyglądają na nim nieco starzej, a w tle widać łąki charakterystyczne dla Brwinowa. To dowód na to, że ci bohaterowie kiedyś wrócą? Jest na to spora szansa. Poza tym aktorka nie pożegnała się ze "Stulecie Winnym" zaraz po tym jak Ewa wyjechała do Izraela.

Co ciekawe, w trzecim tomie książki Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli" powrót Ewy i Benka jest faktem, ale następuje nieco później. Twórcy serialu mają gotowy materiał na 4 sezon "Stulecia Winnych", bo powieść kończy się już w 2014 roku w szczęśliwym momencie dla Ani, bo odzyskuje córkę. Ewa i Benek są już w Brwinowie z rodziną i mają dorosłą córkę Annę Marię (w książce urodzoną w czerwcu 1971 roku).

Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica), Benito Benek (Bartłomiej Kotschedoff)

i

Autor: Stulecie Winnych Facebook Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica), Benito "Benek" (Bartłomiej Kotschedoff)
Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica), Benito Benek (Bartłomiej Kotschedoff)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica), Benito "Benek" (Bartłomiej Kotschedoff)
Stulecie Winnych 3 odc. 36. Michał (Stefan Pawłowski), Ania (Urszula Grabowska), Stanisław (Jan Wieczorkowski), Andzia (Barbara Wypych)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 36. Michał (Stefan Pawłowski), Ania (Urszula Grabowska), Stanisław (Jan Wieczorkowski), Andzia (Barbara Wypych)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze