Koniec BrzydUla 2. Serial zakończy się wcześniej, a Ula i Marek nie zdążą się pogodzić?

i

Autor: X-news Koniec BrzydUla 2. Serial zakończy się wcześniej, a Ula i Marek nie zdążą się pogodzić?

Koniec BrzydUla 2. Serial zakończy się wcześniej, a Ula i Marek nie zdążą się pogodzić?

2022-04-13 16:41

Koniec "BrzydUla 2" jest nieunikniony, a właśnie emitowane odcinki zbliżają się do wielkiego finału. Produkcja już jakiś czas temu postanowiła o niekontynuowaniu losów Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek), którzy powrócili na ekrany TVN7 po ponad dziesięciu latach. Nie da się ukryć, że widownia "BrzydUla 2" znacznie spadła, a w sieci pojawia się coraz więcej negatywnych komentarzy, odnośnie fabuły, którą scenarzyści fundują wiernym fanom. Zaskoczeniem jest zakończenie serialu, które nastąpi szybciej, niż ktokolwiek się spodziewa.

Koniec "BrzydUla 2" wcześniej niż planowano?! Jak zakończy się historia Uli i Marka?

"BrzydUla 2" zniknie z anteny TVN7, a właśnie emitowane odcinki będą tymi ostatnimi. Serial powrócił po ponad 10 latach, a Ula i Marek znaleźli się w zupełnie nowej rzeczywistości. Nic dziwnego, że stacja TVN zdecydowała się na reaktywację hitu, który z zapartym tchem śledziło ogromne grono fanów. "BrzydUla 2" miała okazać się wielkim sukcesem, niestety nie da się ukryć, że oglądalność serialu spadła, a fani narzekają na fabułę. Wiele niepochlebnych komentarzy można znaleźć chociażby na profilach serialu "BrzydUla 2" w mediach społecznościowych. 

- Cały ten serial to katastrofa nie powinien mieć nazwy B2 - pojawia się jeden z komentarzy na profilu fanowskim "BrzydUla 2".

- ?najgorsze sceny w serialu to zdrady Uli i Marka oraz rozwod to prymitywne rozwiazania problemow malzenskich scenarzysci poszli po beznadziejne rozwiazanie a mogli pokazac bardziej cywilizacyjne rozwiazanie i ze sa inne sposoby rozwiazywania problemow malzenskich - brzmi inny. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1658: Śmierć Argasińskiego?! Łukasz rzuci się na ratunek Jerzemu, pomimo wszystkich krzywd - ZDJĘCIA

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, serial "BrzydUla 2" zakończy się prawdopodobnie już w maju. 

- Właśnie trwają prace nad finałowym odcinkiem produkcji. - Aktualnie pracujemy nad finałem „BrzydUli 2”, który da fanom to, na co od miesięcy czekają - mówi szefowa TVN7 Katarzyna Mazurkiewicz, w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl. 

Co ciekawe, nie jest wykluczone, że "BrzydUla 2" wróci na ekrany TVN za kolejne kilka lat, kiedy życie Uli i Marka znów się zmieni. Póki co trzeba czekać na ostatnie odcinki serialu. Jeśli "BrzydUla 2" faktycznie zniknie już w maju 2022 r., wydaje się, że wiele wątków może pozostać nierozwiązanych. Do tej pory nie bardzo wiadomo co stało się z Nadią (Magdalena Koleśnik) czy Pauliną Febo (Maja Hirsch). Trudno też powiedzieć, czy Ula i Marek zdążą się pogodzić, skoro oboje od dawna nie umieją ze sobą normalnie porozmawiać. Wszystko się wyjaśni (lub nie) wkrótce. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1658: Łukasz zostawi Patrycję w najgorszej chwili. Tak zakończy ich związek?

BrzydUla 2 ZWIASTUN nowych odcinków. Marek zdradzi Ulę z Natalią i okrutnie odepchnie żonę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze