Koniec BrzydUla 2. Najpierw długa przerwa w emisji, a potem drastyczne cięcie odcinków

i

Autor: TVN/ Tomasz Urbanek Koniec BrzydUla 2. Najpierw długa przerwa w emisji, a potem drastyczne cięcie odcinków

Koniec BrzydUla 2. Najpierw długa przerwa w emisji, a potem drastyczne cięcie odcinków - ZDJĘCIA

2021-12-16 14:15

"BrzydUla" 2 skończy się szybciej, niż wszyscy przewidywali! Ostatni 221 odcinek "BrzydUla" 2 w tym roku już w czwartek, 23.12.2021, a potem nastąpi bardzo długa przerwa w emisji. Co prawda "BrzydUla" 2 wróci na początku przyszłego roku, ale z ograniczoną liczbą odcinków w tygodniu. Czy na zmianę emisji "BrzydUla" 2 wpłynęły spadające wyniki oglądalności serialu, niechęć wielu widzów po tym jak scenarzyści pokierowali losami Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) po rozwodzie? Nawet najbardziej zagorzali fani często przecierają oczy ze zdumieni, bo to już nie ta sama "BrzydUla" co kiedyś, a tego co się dzieje często nie da się oglądać. Oto szczegóły!

"BrzydUla" 2 odcinek 221 ostatni w tym roku - czwartek, 23.12.2021, o godz. 20.00 w TVN

"BrzydUla" 2 skończy się w tym roku w 221 odcinku, który widzowie TVN7 będą mogli zobaczyć w czwartek, 23.12.2021, a w serwisie player.pl już tydzień wcześniej, czyli 16.12.2021. Koniec "BrzydUla" 2 przed przerwą świąteczno-noworoczną niestety nie przyniesie większych zmian w życiu Uli i Marka, którzy rozwiedli się, mieszkają oddzielnie, przy dzieciach udają, że wszystko jest w porządku i skupiają się ciągle na ratowaniu firmy F&D gdzie doszło do kradzieży kolekcji! Zabraknie scen z udziałem pary głównych bohaterów, na które wszyscy w "BrzydUla" 2 tak czekają . Ich miłość nie skończyła się wraz z rozwodem, ale Ula i Marek oddalają się od siebie jeszcze bardziej.

Nie przegap: Koniec BrzydUla 2. Ostatnia scena Uli i Marka zaskoczy wszystkich w 221 odcinku! Zostanie z byłą żoną i dziećmi?

W tym roku ostatnie odcinki "BrzydUla" 2 i finałowy 221 odcinek mogą bardzo rozczarować widzów! Ale to co się wydarzy w wątku Uli i Marka nie ma związku z decyzją TVN7, żeby wstrzymać emisję serialu przed świętami już 23 grudnia. Przerwa świąteczno-noworoczna była do przewidzenia, choć może zaskoczyć fakt, że powrót "BrzydUla" 2 w 2022 roku nie nastąpi od razu na początku stycznia. Na premierę kolejnego 222 odcinka trzeba będzie czekać aż 17.01.2022! Kilka dni wcześniej pojawi się on na player.pl.

Sprawdź też: Gwiazdy M jak miłość wzięły ślub. Na takie zdjęcie Maurycego Popiela z żoną, która gra z nim w serialu, wszyscy czekali! Posypały się gratulacje

Ale na tym nie koniec zmian, bo "BrzydUla" 2 w nowym roku wróci na antenę TVN7 z mniejszą liczbą odcinków w tygodniu. Jeszcze wszystko może się zmienić, ale na chwilę obecną wiadomo, że będą tylko trzy odcinki, a nie cztery jak dotychczas! Nie ma też oficjalnej daty kiedy ostatecznie skończy się "BrzydUla" 2. Mówiło się, że serial ma być emitowany do wiosny 2022 roku, ale potem zapowiadano przedłużenie o kolejny sezon. Wyniki oglądalności "BrzydUla" 2, które spadają z odcinka na odcinek mogą jednak o wszystkim przesądzić.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze