Koniec BrzydUla 2. Marek przewiduje fatalny finał historii Dobrzańskich. Filip Bobek szczerze o zakończeniu produkcji

i

Autor: X-news Koniec BrzydUla 2. Marek przewiduje fatalny finał historii Dobrzańskich. Filip Bobek szczerze o zakończeniu produkcji

Koniec BrzydUla 2. Marek przewiduje fatalny finał historii Dobrzańskich. Filip Bobek szczerze o zakończeniu produkcji

2022-04-21 12:23

Nadchodzące odcinki "BrzydUla 2" dążą do finału serialu, który odbędzie się już 26 maja 2022 r. Właśnie wtedy wątek Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) zostanie zakończony. Widowie nie kryją rozczarowania w związku z fabułą, która raczej nie zmierza ku szczęśliwemu zakończeniu. Mogłoby się wydawać, że pewne wątki w "BrzydUla 2" są na tyle niedokończone, że trudno będzie nagle wyjaśnić wszelkie losy bohaterów i wyczerpująco zakończyć ich historie. Sam Filip Bobek ma mieszane uczucia co do końca "BrzydUla 2". To będzie fatalny finał serialu?

Ostatni odcinek "BrzydUla 2" już 26 maja 2022 r., na antenie TVN7

26 maja 2022 r., zostanie wyemitowany ostatni odcinek "BrzydUla 2", a historia Uli i Marka dobiegnie końca. Nie da się ukryć, że zostało bardzo mało czasu do zakończenia wielu wątków, z których część jest dość niejasna. Do tej pory fani nie doczekali się powrotu Nadii (Magdalena Koleśnik), która tworzyła główny wątek rzekomej zdrady Marka. Podobnie jest z postacią Pauliny Febo (Maja Hirsch), która wyjechała i już nie wróciła. Oboje Dobrzańskich ma na swoim koncie zdradę i są po rozwodzie. Nie da się jednak ukryć, że wzajemnie o sobie myślą, tylko nie umieją szczerze i sensownie porozmawiać. 

Widzowie nie kryją ciekawości, co wydarzy się w finałowych odcinkach "BrzydUla 2", a wiele z nich liczy na happy end. Dość trudno będzie scenarzystom tak poprowadzić historię Uli i Marka, żeby jednak byli w szczęśliwym związku. Póki co nie bardzo się na to zapowiada, a parze cały czas coś lub ktoś przeszkadza, by mogli się otworzyć. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1659: Niewierny Andrzej nie wytrzyma życia w kłamstwie! Mąż Magdy poszuka pomocy u lekarza

Sam Filip Bobek wypowiedział się na temat zakończenia "BrzydUli 2" i końca pracy na planie serialu. Aktor przyznaje, że ma mieszane uczucia co do finałowych odcinków i zamknięciu tego projektu. 

- Ten projekt kiedyś musi w końcu zaliczyć ostatni odcinek i na razie nie wiemy, czy będzie on happy endem. Każdy na to liczy, ale zobaczymy. Jeśli chodzi o zakończenie produkcji, to mam mieszane uczucia, bo z jednej strony to jest praca, a jak to w pracy bywa, czasem jest super, a czasami już po godzinie po prostu chce się iść do domu - cytuje światseriali.pl słowa Filipa Bobka dla agencji Newseria Lifestyle.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2630: Basia zastanie straszny widok na grobie Zenka. Pierwszy raz od pogrzebu odwiedzi zmarłego męża - ZDJĘCIA

Trzeba przyznać, że gwiazdy "BrzydUla 2" niejednokrotnie wypowiadały się na temat finału serialu. Aktorzy sami przyznają, że nie znają jeszcze ostatecznego pomysłu na zakończenie wątku swoich bohaterów, ale jak można wywnioskować słów Filipa Bobka, może się to różnie skończyć. Widzowie również komentują losy ulubionych bohaterów na profilach "BrzydUla 2" na Instagramie i Facebooku. Wielu z nich jest niezadowolonych z pomysłu na wątek Dobrzańskich, ale na finał trzeba poczekać do 26 maja. 

- Jeśli zrobią happy end w 20 odcinków, to będzie najgłupsze, co wymyślili. Pomijam to, że przez 250 odcinków ciągną to samo - typu rozwód Violi - a pewnie nagle rozwiążą to w trzy minuty w ostatnim odcinku, bo muszą ja już pozamykać te rozwleczone sprawy - brzmi jeden z komentarzy pod postem na profilu @serialbrzydula na Instagramie.

BrzydUla 2 ZWIASTUN nowych odcinków. Marek zdradzi Ulę z Natalią i okrutnie odepchnie żonę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze