Koniec BrzydUla 2 już w maju! Ula i Marek więcej się nie spotkają

i

Autor: X-news Koniec BrzydUla 2 już w maju! Ula i Marek więcej się nie spotkają

Koniec BrzydUla 2 już w maju! Ula i Marek więcej się nie spotkają

2022-05-11 13:16

Koniec "BrzydUla 2" nastąpi jeszcze w maju i właśnie wtedy okaże się, czy Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) pogodzą się i dadzą drugą szansę swojemu małżeństwu. Fani wiernie czekają na prawdziwy happy end, ale czy taki nastąpi? To wyjaśni się wraz z nadchodzącymi odcinkami na antenie TVN7. Kiedy nastąpi ostatni odcinek "BrzydUla 2"? Widzowie będą w szoku, bo finał sezonu odbędzie się już za kilkanaście dni! Znamy dokładną datę zakończenia emisji "BrzydUla 2", która jest kontynuacją hitu sprzed dziesięciu lat. To już pewne, że Ula i Marek więcej się nie spotkają!

Koniec BrzydUla 2! Kiedy oglądać ostatni odcinek serialu?

Koniec "BrzydUla 2" nastąpi szybciej, niż ktokolwiek się spodziewa! To już pewne, że nadchodzące odcinki serialu będą tymi ostatnimi, które ujawnią wielką tajemnicę, jak zakończy się kontynuacja hitu TVN sprzed dziesięciu lat. Aktorzy już pożegnali się ze swoimi bohaterami, a Julia Kamińska wstawiła nawet podsumowujący post na Instagram, gdzie pokazała kulisy kręcenia "BrzydUla 2". Pożegnała się z produkcją i z rolą Uli, która przyniosła jej ogromną popularność.

"Ależ bywało trudno, ależ bywało wspaniale ❤️ Dziękuję ❤️" - napisała Julia Kamińska w poście z wideo na swoim profilu na Instagramie, a jej słowa zaczęły komentować kolejni aktorzy z serialu. Także Małgorzata Socha pożegnała się z rolą Violetty Kubasińskiej i nie kryła wzruszenia. 

"Za mną ostatni dzień zdjęciowy w @brzydula.tvn! ? ? Kochani, dziękuję wszystkim zaangażowanym w ten serial za fanatyczną współpracę. To dzięki Wam to wszystko się udało!Jesteście wyjątkowi! Wszyscy! Mam nadzieję, że szybko spotkamy się przy innych projektach! ? (...) - pisze od serca aktorka. 

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Magda spotka się z ciężarną Julią w ostatnim 1665 odcinku! Kochanka Andrzeja ujawni, że urodzi jego dziecko?

Jak podaje portal światseriali.pl ostatni odcinek "BrzydUla 2" zostanie wyemitowany 26 maja 2022r. Właśnie wtedy rozwiąże się zagadka, czy Ula i Marek będą odbudowywać związek, a ich historia skończy się szczęśliwie. Póki co, Ula odkryła sekret byłego męża, który cały czas rozmawiał z tajemniczą Joanną. Padały podejrzenia, że to kochanka mężczyzny, ale nic bardziej mylnego! W "BrzydUla 2" okazało się, że Marek podjął się terapii i dlatego dużo rozmawia ze swoją terapeutką, o imieniu Joanna. 

Właśnie pójście na terapię jest dla Uli znakiem, że były mąż naprawdę chce się zmienić. Widzowie nie znają jeszcze planu na ostatni odcinek i dopiero 26 maja dowiedzą się, czy Dobrzańscy przezwyciężą wszelkie niedogodności losu i będą ze sobą na dobre i złe. Istnieje również możliwość zobaczenia serialu wcześniej, bo ostatnie odcinki "BrzydUla 2" będą dostępne na Playerze już w piątek 20 maja. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1660: Argasiński po zawale ostatecznie załatwi Łukasza? Wystarczy jeden telefon od bandyty Hermana - ZDJĘCIA, WIDEO

Najnowsze