Komisarz Alex znika z TVP? Jest ważny powód!

i

Autor: materiały prasowe TVP Komisarz Alex znika z TVP? Jest ważny powód!

Komisarz Alex znika z TVP? Jest ważny powód!

Popularny "Komisarz Alex" nagle znika z anteny TVP! Dzielnego komisarza Piotra Górskiego, w roli którego wystąpił Krystian Wieczorek i jego psa bohatera, owczarka niemieckiego Alexa pokochały miliony Polaków. Górski zginął tragicznie w finale 16 sezonu serialu, a jego miejsce zajął komisarz Adam Wilczak (Wojciech Czerwiński). Nie wiadomo jednak, czy widzowie zdążą docenić zmianę głównych bohaterów w trakcie emisji 9 odcinków. Dlaczego 17 sezon sezon tak szybko znika z TVP? Znamy ważny powód - sprawdź!

"Komisarz Alex" przerwany po 9 odcinku! Wiemy co się stało!

W 17 sezonie "Komisarza Alexa" oglądamy nowego policjanta, a u jego boku niezwykle mądrego policyjnego psa, tytułowego Alexa. W komisarza Adama Wilczaka wciela się Wojciech Czerwiński, a Krystian Wieczorek życzył mu - żegnając się z ekipą -  "aby na planie Komisarza Aleksa przeżył równie cudowną, co on przygodę". Jednak czy zdążymy ocenić następcę komisarza Górskiego w nowym sezonie serialu, zanim zostanie on zdjęty z anteny?

"Komisarz Alex" zniknie z anteny TVP1 z bardzo ważnych powodów, ale - uspokajamy - nie na zawsze. Fanów komisarza i jego mądrego psa Alexa czeka nieco dłuższa, niż planowana przerwa wakacyjna.   

Nie przegap: Mateusz Mostowiak wrócił na plan M jak miłość! Krystian Domagała już kręci nowy sezon. Tak się zmienił Mateusz - ZDJĘCIA

W sobotę 4 czerwca w TVP1 zostanie wyemitowany 212 (9) odcinek 17 sezonu "Komisarza Alexa". W kolejną zamiast kryminalnych przygód Alexa i jego pana czekają nas wielkie emocje związane z meczem polskiej reprezentacji z Holandią w ramach mistrzostw Ligi Narodów w piłce nożnej, które zostaną wyemitowane na żywo w porze emisji serialu.  

Tydzień później, 11 czerwca TVP1 pokaże kolumbijski hit kostiumowy "Bolivar", który ma szansę okazać się fajną propozycją na wakacyjne wieczory. 

Zobacz też: Koniec M jak miłość rozwścieczył fanów! Za długa przerwa i zniszczone małżeństwa Zduńskich i Budzyńskich to zbyt wiele. Jest odpowiedź produkcji!

Informację o przerwanej emisji serialu pierwszy podał portal swiatseriali.interia.pl. Na widzów, którzy będą chcieli w międzyczasie lepiej poznać nowego bohatera "Komisarza Alexa" czekać będą powtórki 17 sezonu i wcześniejszych w TVP seriale.   

Do końca 17 sezonu "Komisarza Alexa" zostaną nieobejrzane już tylko 4 odcinki serialu. Zostaną one wyemitowane jesienią, zaraz po wakacyjnej przerwie.  

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze