Gwiazdy Stulecia Winnych szaleją na wakacjach! Nie uwierzysz co robią i jak bardzo się zmienili! - ZDJĘCIA

i

Autor: TVP/Instagram Gwiazdy Stulecia Winnych szaleją na wakacjach! Nie uwierzysz co robią i jak bardzo się zmienili! - ZDJĘCIA

Gwiazdy Stulecia Winnych szaleją na wakacjach! Nie uwierzysz co robią i jak bardzo się zmienili! - ZDJĘCIA

Gwiazdy "Stulecia Winnych" wyjechały na zasłużone wakacje. Na oficjalnym profilu serialu na Instagramie możemy zobaczyć, jak szaleją w obcych krajach i jak bardzo nie przypominają postaci, które znamy z sagi rodu Winnych. Uwielbiani bohaterowie serialu, jak Andzia (Barbara Wypych), Stanisław (Jan Wieczorkowski), Jasiek (Patryk Szwichtenberg), Ewa (Sonia Mietielica) i Michał junior (Marcin Franc) zdecydowały się upublicznić swoje wakacyjne szaleństwa. Zobacz ZDJĘCIA jak gwiazdy "Stulecia Winnych" bardzo się zmieniły!

Szalone wakacje gwiazd "Stulecia Winnych"! Ależ się zmienili!

Aktorzy, grający uwielbianych przez widzów bohaterów "Stulecia Winnych" wyjechały na wakacje. To krótka przerwa na odpoczynek, zanim wrócą na plan 4 sezonu serialu! Nie wszystkie gwiazdy wyjechały za granicę, ale część z nich w ogóle trudno rozpoznać - zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - w 4 sezonie "Stulecia Winnych" pożegnamy najważniejsze postacie, znane od początku seriali i książki. W dramatycznych okolicznościach umrze Stanisław, a Andzia, która nie zdoła go uratować, zaraz po nim. Ewa wyjechała w 3 sezonie sagi do Izraela, a grająca ją piękna Sonia Mietielica podziękowała za wspaniałą przygodę i rozstała się z serialem. Piękna aktorka jest rozchwytywana, więc zapewne z trudem znalazła czas, aby odpocząć nad morzem. 

Zobacz koniecznie: Patrycja z M jak miłość musiała zmienić wizerunek. Alżbeta Lenska poświęciła się dla roli

Stulecie Winnych 3 odcinek 39 ZWIASTUN. Powrót Pawła po latach! Ania powie Mani, że Paweł żyje. Siostra nigdy jej nie wybaczy kłamstwa

Grający Jaśka Winnego Patryk Szwichtenberg niedawno świętował swoje 30. urodziny, a na wakacje pojechał do Wenecji - miejsca, o którym marzą wszyscy zakochani! Czyżby gwiazdor "Stulecia Winnych" przeżywał wielką miłość? Wygląda rewelacyjnie, ale nawet jeżeli jego serce zabiło mocniej, na razie się tym nie chwali. 

Za to na swoim profilu na Instagramie Marcin Franc, grający Michała juniora, syna Ani i Michała, pojawił się z tajemniczą kobietą. Aktor przedstawił piękną dziewczynę i oznaczył w poście. 

- a jak nie ma mydła... zawsze są przyjaciele (nie tylko od problemów skórnych)@prusprusprusprus mój prywatny Budda, tylko chudy i z milionem włosów - czytamy na profilu Franca. 

Jak widzimy na zdjęciach z wakacji gwiazd "Stulecia Winnych" charakteryzatorzy serialu wykonali niesamowitą pracę - młodzi ludzie zmienili się w serialu nie do poznania w zgrzybiałych staruszków! Ale i wyluzowanych aktorów ciężko jest poznać - Jak Wieczorkowski to na Instagramie chłopak, który najchętniej do zdjęć pozuje ze swoim psem!  

Nie przegap: Tomek z M jak miłość zmarł, ale teraz Andrzej Młynarczyk wraca w nowej roli. Znów będzie policjantem - ZDJĘCIA

Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ gwiazd Stulecia Winnych na wakacjach!

Najnowsze