Patrycja z M jak miłość musiała zmienić wizerunek. Alżbeta Lenska poświęciła się dla roli

i

Autor: MTL Maxfilm Patrycja z M jak miłość musiała zmienić wizerunek. Alżbeta Lenska poświęciła się dla roli

Patrycja z M jak miłość musiała zmienić wizerunek. Alżbeta Lenska poświęciła się dla roli

2021-06-20 9:34

Okazuję się, że praca na planie "M jak miłość" nie zawsze bywa łatwa. Przykładem jest Alżbeta Lenska, która musiała poświęcić się dla roli i zmienić wizerunek. Scenarzyści "M jak miłość" ustalili jak ma wyglądać żona Argasińskiego (Karol Strasburger), a aktorka musiała zmienić przyzwyczajenia. Serialowa Patrycja zrelacjonowała na swoim Instagramie przygotowania do roli. Ruszyły zdjęcia do następnego sezonu "M jak miłość", więc Lenska musiała udać się na metamorfozę w Patrycję Argasińską.

Patrycja z "M jak miłość" zdradza szczegóły przygotować do roli 

Patrycja z "M jak miłość" to piękna i zadbana kobieta, która wiodła życie przykładnej żony, aż do momentu poznania szalonego Łukasza (Jakub Józefowicz). Romans zniszczył jej nienaganny wizerunek, a w nadchodzących odcinkach "M jak miłość', Patrycja będzie miała wielkie kłopoty. Ciąża z Wojciechowskim skomplikuje życie z Jerzym. Alżbeta Lenska już teraz pracuje na planie zdjęciowym, by nagrać dalsze wątki Patrycji. 

Nikt się nie spodziewał, że aktorka musiała zmienić swoje przyzwyczajenia i przejść przemianę. Wymagała od niej tego rola w "M jak miłość", a konkretnie wizerunek Argasińskiej, którą gra. Okazuje się, że praca na planie nie zawsze jest łatwa. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Łukasz wyrzeknie się Patrycji w ciąży. Skaże ją na łaskę podłego Argasińskiego

M jak miłość po wakacjach 2021. Patrycja w piątym miesiącu ciąży z widoczonym brzuszkiem. Nie straci dziecka Łukasza!

Alżbeta Lenska wciela się w "M jak miłość" w rolę Patrycji Argasińskiej od stosunkowo niedługiego czasu. Na swoim Instagramie zrelacjonowała jednak wizytę u fryzjera i dodała, że musiała zmienić fryzurę dla roli!

- Odkąd stałam się Patrycją salon @hairmate.warsaw wziął mnie pod skrzydła i włosy są mega zdrowe i naturalne - napisała aktorka relacjonując wizytę w salonie fryzjerskim.

Lenska zdradziła tym samym, że odkąd gra w "M jak miłość" widocznie musi być pod opieką konkretnego fryzjera i mieć odpowiednią fryzurę. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3245: Zemsta Igi na oszustce udającej Kingę. Poświęci swoją karierę dla Michała

Wiadomo już, że nadchodzący sezon "M jak miłość" nie będzie dla serialowej Patrycji łatwy. Kobieta będzie w ciąży z Łukaszem, ale wciąż nie odejdzie od Jerzego, a przynaujmniej nie od razu. Podły ordynator nie pozwoli odejść żonie i związać się z kochankiem. Zresztą Wojciechowski z "M jak miłość" może już w ogóle nie chcieć z nią być, bo póki co mało widać go na planie. Pewnym jest, że Argasiński nie da mu spokoju i będzie walczył o Patrycję. Może z tego wyniknąć spory dramat. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze