Patrycja z M jak miłość musiała zmienić wizerunek. Alżbeta Lenska poświęciła się dla roli

2021-06-20 9:34
Patrycja z M jak miłość musiała zmienić wizerunek. Alżbeta Lenska poświęciła się dla roli
Autor: MTL Maxfilm Patrycja z M jak miłość musiała zmienić wizerunek. Alżbeta Lenska poświęciła się dla roli

Okazuję się, że praca na planie "M jak miłość" nie zawsze bywa łatwa. Przykładem jest Alżbeta Lenska, która musiała poświęcić się dla roli i zmienić wizerunek. Scenarzyści "M jak miłość" ustalili jak ma wyglądać żona Argasińskiego (Karol Strasburger), a aktorka musiała zmienić przyzwyczajenia. Serialowa Patrycja zrelacjonowała na swoim Instagramie przygotowania do roli. Ruszyły zdjęcia do następnego sezonu "M jak miłość", więc Lenska musiała udać się na metamorfozę w Patrycję Argasińską.

Patrycja z "M jak miłość" zdradza szczegóły przygotować do roli 

Patrycja z "M jak miłość" to piękna i zadbana kobieta, która wiodła życie przykładnej żony, aż do momentu poznania szalonego Łukasza (Jakub Józefowicz). Romans zniszczył jej nienaganny wizerunek, a w nadchodzących odcinkach "M jak miłość', Patrycja będzie miała wielkie kłopoty. Ciąża z Wojciechowskim skomplikuje życie z Jerzym. Alżbeta Lenska już teraz pracuje na planie zdjęciowym, by nagrać dalsze wątki Patrycji. 

Nikt się nie spodziewał, że aktorka musiała zmienić swoje przyzwyczajenia i przejść przemianę. Wymagała od niej tego rola w "M jak miłość", a konkretnie wizerunek Argasińskiej, którą gra. Okazuje się, że praca na planie nie zawsze jest łatwa. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Łukasz wyrzeknie się Patrycji w ciąży. Skaże ją na łaskę podłego Argasińskiego

M jak miłość po wakacjach 2021. Patrycja w piątym miesiącu ciąży z widoczonym brzuszkiem. Nie straci dziecka Łukasza!

Alżbeta Lenska wciela się w "M jak miłość" w rolę Patrycji Argasińskiej od stosunkowo niedługiego czasu. Na swoim Instagramie zrelacjonowała jednak wizytę u fryzjera i dodała, że musiała zmienić fryzurę dla roli!

- Odkąd stałam się Patrycją salon @hairmate.warsaw wziął mnie pod skrzydła i włosy są mega zdrowe i naturalne - napisała aktorka relacjonując wizytę w salonie fryzjerskim.

Lenska zdradziła tym samym, że odkąd gra w "M jak miłość" widocznie musi być pod opieką konkretnego fryzjera i mieć odpowiednią fryzurę. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3245: Zemsta Igi na oszustce udającej Kingę. Poświęci swoją karierę dla Michała

Wiadomo już, że nadchodzący sezon "M jak miłość" nie będzie dla serialowej Patrycji łatwy. Kobieta będzie w ciąży z Łukaszem, ale wciąż nie odejdzie od Jerzego, a przynaujmniej nie od razu. Podły ordynator nie pozwoli odejść żonie i związać się z kochankiem. Zresztą Wojciechowski z "M jak miłość" może już w ogóle nie chcieć z nią być, bo póki co mało widać go na planie. Pewnym jest, że Argasiński nie da mu spokoju i będzie walczył o Patrycję. Może z tego wyniknąć spory dramat. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze