Dewajtis

Gwiazdy M jak miłość, Barw szczęścia i Stulecia Winnych w nowym hicie TVP! Kto jest kim w serialu Dewajtis? Pełna obsada - ZDJĘCIA

Ależ obsada w nowym hicie TVP1! Gwiazdy "M jak miłość", "Stulecia Winnych", "Barw szczęścia" i "Pierwszej miłości" spotkały się na jednym planie, aby wspólnie opowiedzieć historię wielkiej miłości i wojny z powieści Marii Rodziewiczówny! Stary dworek i Polska z końca XIX wieku - tam rozegrają się namiętności, które mają porwać widzów "Dewajtis". W ważnych rolach zobaczymy Michała (Stefan Pawłowski) ze "Stulecia Winnych", Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska) i Luizę (Dominika Kryszczyńska) z "M jak miłość, czy Tinę z Barw szczęścia". Sprawdź, kto jest kim w nowym serialu i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Dewajtis. Gwiazdy M jak miłość i Stulecia Winnych w obsadzie nowego hitu TVP! Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

Gwiazdy "M jak miłość" i "Stulecia Winnych" spotkały się na planie nowego hitu TVP! "Dewajtis" to historia według przedwojennej twórczyni romansów, Marii Rodziewiczówny. To ona napisała "Znachora", "Czy między ustami a brzegiem pucharu". Przedwojenne kresy wschodnie i gorące uczucia - w tym specvjalizowała się królowa polskich romansów. O czym opowie nowy serial TVP1 wedlug jej powieści?

Głównym bohaterem "Dewajtis" będzie Marek Czertwan (Karol Dziuba), który dostanie od ojca rozkaz zajęcia się majątkiem ziemskim w Poświcie. Posiadłość zostanie bez opieki po zaginięciu przyjaciela Pawła Czertwana (Mirosław Baka), powstańca Kazimierza Orwida. I tak Marek trafi na śliczną Irenę (Michalina Olszańska), prawowitą spadkobierczynię dworku...

Oczywiście młodych w "Dewajtis" połączy gorące uczucie, ale na ich drodze do szczęścia staną silne przeciwności losu. Kto zagra w tym gorącym romansie, który będzie oglądać w kolejne niedzielne wieczory od 17 września w TVP1 - sprawdź pełną obsadę!    

Zobacz też: Oni wylecą z M jak miłość. Zabraknie czwórki bohaterów. Ktoś po nich zapłacze? – ZDJĘCIA

Pełna obsada serialu "Dewajstis"

Karol Dziuba - Marek Czertwan

Michalina Olszańska - Irena Orwid

Małgorzata Pieczyńska - Olga Czertwan, macocha Marka

Maria Pakulnis - Aneta Czertwan, ciotka Marka

Mirosław Baka - Pawel Czertwan, ojciec Marka

Stefan Pawłowski - Paweł Czertwan w młodości

Tomasz Sapryk - Rymko Ragis

Ada Szczepaniak - Marta Wojnat, wychowanica Piotra Wojnata

Anna Bielawska - Hanna Czertwan, przyrodnia siostra Marka

Elżbieta Trzaskoś - Julka

Jakub Gąsowski - Clarke Marwitz, przyjaciel Ireny

Jan Hrynkiewicz - Witold Czertwan, przyrodni brat Marka

Grażyna Barszczewska - Pani Janiszewska

Wojciech Skibiński - Piotr Wojnat, wuj Marka

Janusz Rafał Nowicki - Filemon

Marek Bukowski - Gerasimow

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze