M jak miłość

Oni wylecą z M jak miłość? Zabraknie czwórki bohaterów. Ktoś po nich zapłacze? – ZDJĘCIA

W "M jak miłość" niebawem może zabraknąć aż czwórki bohaterów! Trzeba przyznać, że sami sobie na to zapracowali. Iza (Adriana Kalska) zdradziła uwielbianego przez wszystkich Marcina (Mikołaj Roznerski) z Radkiem (Philippe Tłokiński). Julia (Marta Chodorowska) okazała się psychopatką i choć nie udało jej się zniszczyć małżeństwa Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Magdy (Anna Mucha), próbuje wykończyć jego samego. I w "M jak miłość" - podobnie jak w prawdziwym życiu - są takie rzeczy, których wybaczyć się nie da. Kto opuści serial w tym sezonie? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Kto wyleci z M jak miłość?! Aż czwórka kandydatów walczy o pozostanie w serialu!

W ostatnich dwóch sezonach "M jak miłość" wokół głównych bohaterów zrobiło się nieciekawie. Najpierw Julia zmanipulowała Andrzeja, oskarżyła o ciążę w efekcie czego Magda już załatwiała rozwód. Budzyńskim ostatecznie udało się uratować małżeństwo, ale psycholka Malicka im nie odpuściła. Teraz próbuje wykończyć Andrzeja wrobiwszy go w morderstwo siebie samej i jest bliska sukcesu. A to nie koniec złych ludzi, którzy omotali kochane postacie. 

Iza w "M jak miłość" kompletnie straciła rozum z powodu swojego asystenta Radka. Facet okazał się dla niej na tyle interesujący, że nie tylko poszła z nim do łóżka, ale porzuciła dla niego męża i dzieci. Widzowie nie mogą jej tego podarować, ale na ich celowniku znalazł się przede wszystkim Radek. Gdyby go nie było, Iza i Marcin żyliby szczęśliwie do końca swoich dni...

Kiedy na naszym profilu superseriale.se.pl na Facebook-u zapytaliśmy fanów "M jak miłość" kto powinien jak najszybciej opuścić serial, szybko pojawiło się prawie 1000 komentarzy! Widzowie żywo reagują na złe uczynki bohaterów, nie są zgodni tylko w szcze4gołach. Czy Iza na pewno powinna wylecieć, czy jednak da się jej wybaczyć zdradę?

- Kto w tym sezonie powinien raz na zawsze zniknąć z obsady serialu? - brzmiało pytanie superseriale.,se.pl. Do wyboru byli: Iza, Julia, Radek, Sylwia (Hanna Turnau).    

Cała czwórka - szybko pojawiły się odpowiedzi.

- Julia i Radek

- Izę akurat lubię to bym nie chciała żeby odeszła a Sylwia niech idzie z Julią

- Tutaj chodzi o postacie z serialu, więc moim zdaniem Izę też powinni usunąć, bo wiele złego wyrządziła w rodzinie Chodakowskich.

- Iza dlatego, że wyrządziła wiele złego w rodzinie Chodakowskich, zraniła Marcina, dzieci i wogóle ostatnio zachowywała się jakby w całej tej sytuacji była najważniejsza ; Radka dlatego, że zniszczył wspaniałą rodzinę i też tym samym bardzo zranił dzieci i w ogóle jest jakiś nie do zniesienia ; Julie dlatego, że mści się w okrutny sposób na człowieku, w którym źle ulokowała uczucia, jest psychiczna, nie powinna być prawniczką, nie radzi sobie z emocjami i w ogóle mam jej już dosyć, a z Sylwią jest zabawnie jak tak z Adasiem robią te rzeczy w biurze po kryjomu(😁),więc może być jeszcze wiele takich zabawnych scen.

- Julia i Radek!!!!!

- Wszyscy

- Julia i Radek z Sylwią może być zabawnie👍😁

- Wszystkich 😅Cała czwórka jest mocno irytująca 👍🙈

Jak widać, fani "M jak miłość" nie chcą oglądać przede wszystkim tych, którzy sprowadzili na złą drogę zacnych bohaterów. A jakie jest Twoje zdanie w tej sprawie? Czy Izie jeszcze można wybaczyć? Daj znać w SONDZIE na końcu tekstu pod WIDEO!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1742: Andrzej tylko Magdzie wyzna prawdę o psychopatce Julii. A potem ją zniszczy - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Marcin przy Kamie zapomni o Izie. Zakocha się w nim też jej siostra
Sonda
Czy Iza powinna wylecieć z "M jak miłość"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze