M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1742: Andrzej tylko Magdzie wyzna prawdę o psychopatce Julii. A potem ją zniszczy - ZDJĘCIA, WIDEO

W 1742 odcinku "M jak miłość" wokół Andrzeja (Krystian Wieczorek) zacznie się robić bardzo nieprzyjemna atmosfera. Budzyński zostanie przesłuchany w związku z zaginięcie psychopatki Julii (Marta Chodorowska), ale na tym się nie skończy. Podła Sylwia (Hanna Turnau) zacznie rozsiewać plotki w środowisku prawniczym, że Andrzej zabił Julię, a następnie pójdzie z tym do prasy. Andrzej w 1742 odcinku "M jak miłość" tylko Magdzie (Anna Mucha) wyzna wszystko o psychopatce Julii. Jakie będą tego konsekwencje? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1742 - wtorek, 19.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1742 odcinku "M jak miłość" Andrzej zostanie przesłuchany przez policję. Po zatrzymaniu Budzyński zostanie szybko wypuszczony, ale komisarz Zięba wejdzie w posiadanie nowych "dowodów" na jego winę. Oczywiście dostarczy mu je wierna Julii Sylwia, która nie spocznie, nim nie skompromituje Andrzeja do reszty. I przesłuchanie skończy się dla Budzyńskiego fatalnie.

Kiedy Andrzej w 1742 odcinku "M jak miłość" wróci po tym wszystkim do domu będzie wyglądał jak strzęp człowieka. Złamany, przygaszony, ledwo wydusi z siebie kilka słów do żony. Magda od razu zrozumie, że jest źle.

Jestem pewien, że za tym wszystkim stoi Julia - wyrzuci z siebie Andrzej w 1742 odcinku "M jak miłość". - Nienawidzi mnie, a to może oznaczać tylko kłopoty. 

I tak w 1742 odcinku "M jak miłość" do Budzyńskiego dotrze, że psychopatka wrabiała go od dawna i nie wiadomo, czy cokolwiek z tego, co robiła i mówiła, było prawdą. Pewne już jest, że Andrzej nie podda się i będzie walczył nie tylko o siebie, ale i sprawiedliwość dla Malickiej. 

Nie przegap: M jak miłość. Andrzej nareszcie zrozumie, że psycholka Julia cały czas go oszukiwała i zażąda sprawiedliwości - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Julia po ucieczce do Włoch przepadnie! Tego nikt się po niej nie spodziewa
Najnowsze