Grała w Zniewolonej uwielbianą przez wszystkich Katię. Zobacz jak teraz wygląda Katerina Kowalczuk – ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl Grała w Zniewolonej uwielbianą przez wszystkich Katię. Zobacz jak teraz wygląda Katerina Kowalczuk – ZDJĘCIA

Zniewolona Katerina Kowalczuk

Grała w Zniewolonej uwielbianą przez wszystkich Katię. Zobacz jak teraz wygląda Katerina Kowalczuk – ZDJĘCIA

Katia w "Zniewolonej" od poczatku miała jej twarz. Katerina Kowalczuk podbiła serca Polaków rolą udręczonej niewolnicy Grigorija (Michaił Gawriłow), a podczas przyjazdu gwiazdy do naszego kraju wiwatowały wielkie tłumy. Jednak Kowalczuk grała "Zniewoloną" Katię zaledwie przez 2 sezony, bo rozpieszczona uznaniem zapragnęła kariery w Hollywood. Czy Kowalczuk udał się plan i podbiła Amerykę, czy raczej nadal grywa w rosyjskich i ukraińskich produkcjach? Zobacz jak teraz wygląda Katia ze "Zniewolonej" w GALERII ZDJĘĆ!

"Zniewolona". Tak teraz wygląda Katerina Kowalczuk! Podobna do Katii? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Fani "Zniewolonej" byli poruszeni, kiedy Kowalczuk po 2 sezonach odmówiła dalszej współpracy z produkcją serialu. Jednak gwiazda stanęła na swoim i w 3 sezonie Katia dostała twarz Sonyi Priss, który fani szybko zaakceptowali. Tak zakończyła się przygoda Kowalczuk z ukraińskim hitem a ona spróbowała kariery za oceanem.

Od Grigorija do Żadana

Przypomnijmy - Katia w "Zniewolonej" była niewolnicą Grigorija Czerwińskiego, od którego uciekała przez pierwsze 2 sezony. Po drodze zdążyła się zakochać w dobrym i pięknym Aleksieju, ale jej prześladowca szybko skończył jego żywot. A później pojawił się znikąd Żadan, który dal nadzieję prawdziwą nadzieję na odmianę losu "Zniewolonej. 

Jak potoczyła się dalej ta historia "Zniewolonej" opowiedziała nam już na ekranie Sonya Priss, w 4 sezonie to najprawdopodobniej także ona zagra dojrzałą Katię. Co teraz robi i jak wygląda Katerina Kowalczuk?

Zobacz też: Fani M jak miłość okrutnie przejechali się po Marcie. Poszło nie tylko o włosy! Nie ma wyjścia, musi się zmienić - ZDJĘCIA

Co Kowalczuk robi w Hollywood 

Na Instagramie gwiazdy "Zniewolonej" co jakiś czas pojawiają się ZDJĘCIA z jej nowych produkcji filmowych. Próżno jednak szukać wśród nich hollywood-kich produkcji. Serialowa Katia została w obszarze wschodniej kinematografii i chwali się kolejnymi rolami w ukraińskich i rosyjskich filmach i serialach. Jej krótkie pobyty na amerykańskiej Florydzie związane są z promocją lokalnych filmów. 

Katia z twarzą Kowalczuk w "Zniewolonej" przeszła już do historii i obecnie możemy podziwiać piękną aktorkę w jej nowych rolach. czasem jej strój i makijaż przypomina udręczona bohaterkę ukraińskiego hitu. Aale potem zakłada perukę i czar pryska - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Nie przegap: Aga z M jak miłość rozpacza, że nie ma pracy. Wróci do serialu?

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze