Zniewolona. Katerina Kowalczuk nie zagra Katii w 3 sezonie. Wpis na Instagramie nie pozostawia złudzeń

i

Autor: vod.tvp.pl Zniewolona. Katerina Kowalczuk nie zagra Katii w 3 sezonie. Wpis na Instagramie nie pozostawia złudzeń

Zniewolona. Katerina Kowalczuk nie zagra Katii w 3 sezonie. Wpis na Instagramie nie pozostawia złudzeń

2020-11-22 12:16

Katerina Kowalczuk, czyli serialowa "Zniewolona" odchodzi! Rosyjska aktorka, która dwa lata temu zdobyła sławę dzięki roli Katii w "Zniewolonej" na swoim Instagramie umieściła wpis, że nie zagra w 3 sezonie. Dlaczego nie wcieli się już w postać Katieriny, którą tak pokochali Polacy? Kowalczuk wyjaśniła powód odejścia z produkcji i zapewniła, że prace na planie 3 sezonu ruszą jak tylko uda się dogadać wszystkie szczegóły z obsadą.

Kto zagra Katię w 3 sezonie "Zniewolonej"? Dlaczego Katerina Kowalczuk odchodzi?

Kolejny 3 sezon "Zniewolonej" bez Kateriny Kowalczuk w obsadzie! To już pewne, że rosyjska gwiazda nie wystąpi w nowych odcinkach "Zniewolonej", do których zdjęcia miały ruszyć latem, ale ze względu na pandemię koronawirusa zostały przesunięte. Na razie nie wiadomo kiedy ruszy 3 sezon "Zniewolonej", a widzowie TVP zobaczą ciąg dalszy historii Katii, która w ostatnim odcinku przeżyła dramat na swoim ślubie.

Patrz też: Zniewolona. Pożar w rodzinie Kateriny Kowalczuk. Zmieniła ją straszna tragedia - ZDJĘCIA

Ukraiński serial o niewolnicy Katii był hitem wakacji w 2019 roku. Wyniki oglądalności dwóch serii mówią same za siebie - "Zniewolona" pobiła wszelkie rekordy i przyciągnęła przed telewizory ponad 3 mln widzów. Dlatego Telewizja Polska postanowiła włączyć się w produkcję kolejnego 3 sezonu. Mówiło się też, że zagra w nim polski aktor.

Wpis Kateriny Kowalczuk na Instagramie o pożegnaniu z rolą Katii i odejściu ze "Zniewolonej" wszystko jednak zmienia! Nie wiadomo kto zastąpi rosyjską aktorkę w obsadzie. Być może będzie to gwiazda z Polski. Jedno jest pewne - Kowalczuk nie dogadała się z produkcją "Zniewolonej" i dlatego zerwała umowę na kolejne dwa sezony.

Nie przegap: Zniewolona. A jednak będzie 3 i 4 sezon! Kiedy nowe odcinki w TVP1?

Zobaczcie co napisała ekranowa Katia ze "Zniewolonej" żegnając się ze swoją bohaterką na Instagramie: "To jest dla mnie bardzo trudny wpis. Moi drodzy fani serialu "Zniewolona", tak się złożyło, że nie wezmę udziału w 3. sezonie projektu. Przesłuchania miały miejsce trzy i pół roku temu, ta historia pojawiła się w moim życiu trzy i pół roku temu. Jestem za to niezmiernie wdzięczna. Katia pojawiła się w moim sercu, bardzo się do niej przywiązałam. Cieszę się, że tak bardzo ją pokochaliście! To wy nadaliście tej historii tak wielkie życie! (...) Czasami wytwórnia filmowa i producenci nie mogą zrozumieć próśb aktora. Nam nie udało się znaleźć wspólnego języka. To zapewne taki rok. Niezależnie od tego, życzę pozostałym szczęścia, wytrwałości i inspiracji na planie. Serce Katieriny jest z wami."

Co wiesz o "Zniewolonej"? Quiz tylko dla fanów!

Pytanie 1 z 10
Jak nazywają się główni bohaterowie "Zniewolonej"?
Najnowsze