Koniec Zniewolonej. Ślub Katii i Andrieja Żadana w ostatnim 48 odcinku! Niespodziewane wydarzenie po ślubie

2019-08-15 9:58 Ag
Zniewolona 2 sezon odc. 48. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk)
Autor: Youtube Zniewolona 2 sezon odc. 48. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk)

"Zniewolona" skończy się szczęśliwie dla głównej bohaterki. W ostatnim 48 odcinku "Zniewolonej" Katia (Katerina Kowalczuk) i Andriej Żadan (Maxim Radugin) wezmą ślub. Ale na tym nie koniec niespodzianek w finale 2 sezonu "Zniewolonej". Bo zanim Żadan poślubi Katierinę wykupi cały majątek Grigorija (Michaił Gawriłow) i da wolność wszystkim chłopom. Już po ślubie dojdzie do niezwykłego zdarzenia...

"Zniewolona" 2 sezon odcinek 48 ostatni - piątek, 30.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Ostatni odcinek serialu "Zniewolona" upłynie pod znakiem tragicznych wydarzeń, ale na szczęście losy Katii zakończą się wymarzonym ślubem i wolnością. Co prawda nie będzie już u jej boku ukochanego Aleksieja (Aleksiej Jarowienko), którego nazywała Alosza, ale miejsce zabitego męża Katieriny zajmie jej kolejna wielka miłość, Andriej Żadan.

Patrz też: Zniewolona 2 sezon ostatni odcinek 48: Katia i Andriej Żadan wezmą ślub. Grigorij popełni samobójstwo - ZWIASTUN

Zanim jednak w 48 odcinku "Zniewolonej" odbędzie się ślub Katii i Andrieja główną bohaterkę czekają jeszcze dramatyczne przeżycia. Porwana przez sektę na zlecenie Grigorija Czerwińskiego (Michaił Gawriłow) będzie walczyła o życie. Jedynym ratunkiem będzie dla niej ucieczka, ale wtedy dojdzie do kolejnego wypadku - Katia zacznie się topić w lodowatej rzece.

Koniec 2 sezonu "Zniewolonej" będzie bardzo emocjonujący, bo Katia zacznie się bać, że kolejny raz trafi w ręce bezwzględnego pana. Majątek Grigorija oraz jego wszystkich poddanych kupi bowiem Susłow. Zakochany w dziewczynie Żadan nie dopuści jednak, by stała jej się krzywda.

Nie przegap: Zniewolona. Kim jest Andriej Żadan? Dlaczego przychodzi do burdelu? To on dał Aleksiejowi pieniądze na wykup Katii od Czerwińskiego

W ostatnim 48 odcinku "Zniewolonej" Andriej będzie negocjował w sprawie Katii. Przez zagrywki Susłowa nie weźmie udziału w aukcji majątku Czerwińskich. Los jednak uśmiechnie się do ukochanego Katii. Niespodziewanie Andriej zostanie współwłaścicielem banku. Dzięki temu będzie w stanie wpłynąć na przebieg transakcji.

Wykupi Czerwinkę, da wolność wszystkim chłopom pańszczyźnianym, na koniec oświadczy się Kiti. Po ślubie Katii i Żadan w ostatnim odcinku "Zniewolonej" dojdzie jeszcze do niezwykłych wydarzeń. Ale to na razie tajemnica produkcji.

"Zniewolona". Akcja serialu toczy się w Nieżynie. Co wiemy o tym miasteczku?

Uwielbiasz serial "Zniewolona"? Koniecznie przeczytaj książkę "Harem", wydawnictwa Harde, czyli prawdziwą historię dziewcząt z jedynego polskiego haremu.

Książka "Harem" w znacznej części napisana jest w postaci pamiętnika młodej dziewczyny sprzedanej przez matkę do tytułowego haremu. Opowieść zaczyna się w latach czterdziestych XVII wieku. Opowieść 14-letniej Józi – jak sama mówi głupiutkiej wtedy wiejskiej dziewuchy z Brzezin - córki ubogiego chłopa pańszczyźnianego. Gdy ojciec niespodziewanie zaniemógł i nie dał rady pracować, rodzina (szóstka dzieci, bieda aż piszczy) znalazła się w trudnej sytuacji, matka sprzedała dziewczynę. Ta trafiła do haremu mości Zamoyskiego. 

Gdzie można kupić "Harem"? KLIKNIJ TUTAJ >>> albo TU >>>

Harem - książka wydawnictwa Harde
Autor: materiały prasowe "Harem" - książka wydawnictwa Harde
Najnowsze