Emily w Paryżu. Netflix

i

Autor: Netflix Emily w Paryżu. Netflix

Emily w Paryżu 3. Emily i Mindy znów razem na planie! Zdradzają szczegół nowego sezonu - ZDJĘCIA

2022-07-06 15:09

"Emily w Paryżu 3" zbliża się wielkimi krokami, a gwiazdy serialu pracują na planie, by fani mogli zobaczyć kolejną odsłonę przygód Emily Cooper (Lily Collins). Póki co, największa gwiazda "Emily w Paryżu" i zarazem główna bohaterka nie dodawała wielu relacji z kręcenia 3 części hitu. Na szczęście widzowie mogą być spokojni, bo wreszcie pojawiło się wspólne zdjęcie serialowych Emily i Mindy (Ashley Park), gdzie obie przebywają w pięknej stolicy Francji. Oznacza to, że kręcenie 3 części "Emily w Paryżu" trwa w najlepsze. Poznaj szczegóły.

Nowe zdjęcia z planu "Emily w Paryżu"! Emily i Mindy wreszcie razem

"Emily w Paryżu" okazało się takim hitem, że Netflix potwierdził 3 i 4 sezon serialu! O ile serialowa Mindy czasami dzieli się z widzami zdjęciami z Paryża, gdzie kręcą serial, tak Lily Collins ostatnio milczała i nie relacjonowała nic z życia jej bohaterki. Na szczęście wiadomo już, że Emily i Mindy spotkały się w Paryżu i zapozowały na wspólnym zdjęciu na Instagramie. Oznaczyły też lokalizację, co ostatecznie dowodzi, że obie przebywają we Francji, gdzie rozegra się 3 sezon "Emily w Paryżu".

Jak zdradził niedawno Alfie (Lucien Laviscount), nowa miłość Emily, część serialu może rozegrać się także w Londynie. Oznaczałoby to, że chłopak zostaje w obsadzie na dłużej, a Emily ma szansę na prawdziwą miłość. Ona będzie jednak musiała przede wszystkim zadać sobie najważniejsze pytanie - czy chce opuścić Francę i wrócić do Stanów. To Sylvie (Philippine Leroy-Beaulieu) rzuciła propozycją, by ambitna Amerykanka została w Paryżu na dłużej i właśnie tam na dobre rozkręciła swoją karierę. 

Sprawdź: Stulecie Winnych. Najpierw była Anią Winną, później Kasią! Nikt by teraz nie poznał Weroniki Humaj - ZDJĘCIA

"Emily w Paryżu sezon 3" ma szansę ukazać się jeszcze w 2022 roku lub ewentualnie na początku 2023. Dokładna data nie jest potwierdzona, a sceny nie są jeszcze skończone. Pojawia się wiele pytać, jak dalej potoczy się los Emily. Serialowa Mindy na swoim instagramie podpisała zdjęcie z Cooper, które wyjaśnia, że aktorki pracowały w nocy. Póki co nie podano jednak większej ilości szczegółów i nie wiadomo jak potoczy się miłość Emily i Alfiego i czy wróci szansa na związek z Gabrielem (Lucas Bravo).

Przeczytaj: M jak miłość. Ala weźmie się za Mateusza Mostowiaka. Wszystko rozegra się na plebanii u księdza z Grabiny - WIDEO

Najnowsze