Tureckie seriale

"Emanet". Yamanowi uda się wyciągnąć Seher z aresztu. Nadal jednak nie powie jej prawdy. Sterczenie 85. odcinka "Dziedzictwa"

Co wydarzy się w 85. odcinku tureckiej telenoweli "Emanet"? Yaman dotrzyma obiecanego Seher słowa i zrobi wszystko, by wyciągnąć ją z aresztu. Osobiście przyprowadzi na policję Targuta, by złożył zeznania, oczyszczające kobietę z zarzutów.

Spis treści

  1. "Emanet" - odcinek 85. Co się wydarzy? 
  2. Begüm zdradzi Erdalowi, gdzie mieszka Ali 
  3. "Emanet" od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 w TVP1 
  4. "Emanet": streszczenie serialu

"Emanet" - odcinek 85. Co się wydarzy? 

Turecka telenowela "Dziedzictwo" (oryg. "Emanet") to aktualnie jeden z największych emitowanych w Polsce hitów znad Bosforu. Historia biednej i skromnej Seher (w tej roli Sila Turkoglu) oraz bezwzględnego biznesmena Yamana (Halil İbrahim Ceyhan) przyciąga przed telewizory tysiące widzów, a każdy kolejny odcinek dostarcza wielu emocji. 

Tym razem, w 85. odcinku "Dziedzictwa" Yaman spełni obietnicę, jaką dał Seher, kiedy ta była w szpitalu. Biznesmen troskliwie opiekował się ciotką Yusufa, a następnie przysiągł, że zrobi wszystko, by ta wyszła z aresztu. 

Kiedy policja będzie przekonana, że Turgut zbiegł za granicę, niespodziewanie Yaman przyprowadzi go na posterunek! Dzięki jego zeznaniom Seher zostane oczyszczona z zarzutów i wreszcie będzie mogła wrócić do Yusufa, za którym bardzo tęskni. 

Kirimli nadal nie przyzna się Seher, że to przez niego trafiła do więzienia. Chciałby wyznać jej prawdę, ale obawia się, że kobieta go znienawidzi. 

Begüm zdradzi Erdalowi, gdzie mieszka Ali 

Tymczasem widzowie nadal będą świadkami pościgu Erdala za Kiraz. Brat ściga dziewczynę z zamiarem zabicia jej! Ta jednak będzie mocno chroniona przez Alego i jego policyjny zespół. Zazdrosna Begüm zrobi jednak coś niewybaczalnego! Zadzwoni do Erdala i poda mu adres domu Alego! Kiraz znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie! 

Czyta także: Kiraz z telenoweli Emanet. Zobacz, jak wygląda na co dzień

"Emanet" od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 w TVP1 

W poniższej galerii znajdziesz dokładne streszczenie oraz zdjęcia z 85. odcinka telenoweli "Emanet", który zostanie wyemitowany w środę, 9 sierpnia 2023 roku. Co się wydarzy? 

"Emanet": streszczenie serialu

Kevser pochodzi z biednej i skromnej okolicy. Po pewnym czasie traci męża i zostaje uwięziona w pozbawionej miłości rezydencji, razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. Kobieta nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Po pewnym czasie dochodzi do wypadku, w którym ginie Kevser. Jej synek utknął teraz w centrum rezydencji, przez co bardzo brakuje mu miłości i uczucia. Jego wujek Yaman jest potężnym, twardym i zimnym biznesmenem, który już dawno zamknął swoje serce dla wszystkich. Na łożu śmierci Kevser błaga swoją siostrę Seher, aby zaopiekowała się jej synem. Dziewczyna przenosi się do rezydencji rodziny Kirimli, a między Seher i Yamanem powoli rodzi się uczucie.

Najnowsze