Tureckie seriale

Emanet. Yaman opiekuje się ranną Seher. Wciąż ma wyrzuty sumienia, że to przez niego trafiła do aresztu. Streszczenie 84. odcinka serialu "Dziedzictwo"

Seher, po awanturze w celi, trafia do szpitala. Tam odwiedza ją Yaman i troskliwie się nią opiekuje. Zdaje sobie sprawę, że gdyby kobieta wiedziała, dlaczego została zamknięta, nie wybaczyłaby mu tego. Zobacz dokładne streszczenie i zdjęcia z 84. odcinka telenoweli "Emanet".

Spis treści

  1. "Emanet" - ranna Seher trafi do szpitala 
  2. "Dziedzictwo" od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 w TVP 1 
  3. Zobacz zdjęcia i dokładne streszczenie 84. odcinka "Emanet" 
  4. O serialu "Dziedzictwo"

"Emanet" - ranna Seher trafi do szpitala 

W 84. odcinku serialu "Dziedzictwo" widzowie zobaczą Seher w szpitalu. Przypomnijmy, że przebywająca w areszcie ciotka Yusufa będzie uczestniczyła w bójce pomiędzy dwiema więźniarkami. Jedna z nich, w przypływie agresji, rani kobietę rozbitą butelką! 

Choć wydawać by się mogło, że Seher będzie w ciężkim stanie, na szczęście jej życiu nie będzie nic zagrażało. W szpitalu odwiedzi ją Yaman, który będzie się nią troskliwie opiekował. Biznesmen będzie zdawał sobie sprawę, że jeśli wyjdzie na jaw, że to przez niego Seher trafiła do aresztu, kobieta się od niego odwróci. Yaman obiecuje leżącej w szpitalu Seher, że zrobi wszystko, by ta wyszła na wolność. 

"Dziedzictwo" od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 w TVP 1 

W 84. odcinku serialu "Emanet", który zostanie wyemitowany we wtorek, 8 sierpnia, Kiraz dalej będzie ukrywała się przed własnym bratem, który chce ją zabić. Ali zaangażuje cały policyjny zespół, by ochronić dziewczynę, do której zaczął coś czuć. Tymczasem Sultan wykorzysta moment, by wzbudzić w Kiraz poczucie winy. 

Zobacz zdjęcia i dokładne streszczenie 84. odcinka "Emanet" 

W poniższej galerii znajdziesz dokładne streszczenie odcinka, a także zdjęcia. Co wydarzy się w "Dziedzictwie"? Zobacz! 

O serialu "Dziedzictwo"

Turecki serial "Emanet", którego tytuł tłumaczymy jako "Dziedzictwo" przyciąga przed ekrany telewizorów rzesze fanów produkcji znad Bosforu. Telenowela zadebiutowała na antenie TVP1 wiosną 2023 roku i szybko skradła serca widzów. "Emanet" to historia bogatego biznesmena Yamana oraz pochodzącej z biednej rodziny Seher.

Najnowsze