Plan B potrzebny od zaraz

i

Autor: Materiały prasowe

Piękni i bezrobotni. Dwaj bracia, jeden kredyt i cała masa kłopotów! Nowy hit twórców Ucha Prezesa - ZWIASTUN

2021-03-06 13:51

Gwiazdy Kabaretu Moralnego Niepokoju - Robert Górski i Mikołaj Cieślak - powracają w serialu komediowym "Piękni i bezrobotni". Jako dwaj bracia, którzy muszą stawić czoła poważnym kłopotom. O czym jest serial "Piękni i bezrobotni"? Kto jeszcze oprócz twórców "Ucha Prezesa" znalazł się w obsadzie? Ile odcinków liczą "Piękni i bezrobotni"? Zobaczcie ZWIASTUN!

O czym jest serial "Piękni i bezrobotni"?

Bohaterami nowej produkcji "Piękni i bezrobotni" są Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak), którzy padli ofiarą oszustwa przez ich dawnego znajomego - Wiśniewskiego (Wojciech Kalarus). W efekcie zamiast odmienić swoje życie na lepsze zostali zostawieni na lodzie, do tego z dużym kredytem, którego odsetki rosną w zastraszającym tempie. Bracia, nie mając wyboru, zaczynają więc imać się rozmaitych prac dorywczych, by poradzić sobie w tej trudnej sytuacji. Pomocną radą służyć im będzie zaprzyjaźniona ekspedientka z pobliskiego sklepu, Krysia (Anna Karczmarczyk).

Gwidon i Romek próbować więc będą swoich sił jako ochroniarze, statyści filmowi czy paparazzi. Szukając zarobku, gotowi są wyprowadzać psy czy sprzedawać rzepoburgery. Nie w każdej branży będą jednak potrafili się odnaleźć. Walka o to, by znów stanąć na nogi i uwolnić się od uciążliwego kredytu nie będzie jednak łatwa.

 "Piękni i bezrobotni" - ile odcinków?

Pierwszy sezon serialu "Piękni i bezrobotni" liczy 12 odcinków. W każdą sobotę w Polsacie emisja dwóch odcinków.

"Piękni i bezrobotni" - emisja w soboty o godz. 21.05 w telewizji Polsat od 6.03.2021!

Piękni i bezrobotni - zwiastun serialu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze