Kowalscy kontra Kowalscy. Jadwiga (Katarzyna Kwiatkowska), Henryk (Wojciech Mecwaldowski), Nikodem (Jakub Zdrójkowski), Zenon (Paweł Wawrzecki)

i

Autor: Polsat/ Maria Wytrykus Kowalscy kontra Kowalscy. Jadwiga (Katarzyna Kwiatkowska), Henryk (Wojciech Mecwaldowski), Nikodem (Jakub Zdrójkowski), Zenon (Paweł Wawrzecki)

Kowalscy kontra Kowalscy. Dwie rodziny Kowalskich i tragiczna zamiana dzieci po porodzie! Nie łączy ich nic poza nazwiskiem - ZWIASTUN.

2021-03-06 10:49

Nowy serial "Kowalscy kontra Kowalscy" to pełna humoru historia dwóch rodzin, których nie łączy nic poza nazwiskiem. Wkrótce okaże się jednak, że są sobie bliższe niż sądziły. Premiera serialu "Kowalscy kontra Kowalscy" w sobotę, 6.03.2021, w telewizji Polsat. Kto się znalazł w obsadzie? Ile odcinków liczy pierwszy sezon? Zobaczcie ZWIASTUN.

"Kowalscy kontra Kowalscy" premiera nowego serialu w sobotę, 6.03.2021, o godz. 20.05 w Polsacie

Na pierwszy rzut oka obu klany wydają się pochodzić z dwóch różnych światów. Piotr (Piotr Adamczyk) i Anna (Marieta Żukowska) wiodą dostatnie życie, a ich świetnie prosperująca firma sprawia, że ani oni, ani ich syn Janek (Patryk Cebulski) niczego w życiu nie muszą sobie odmawiać. Znacznie gorzej powiodło się w życiu Henrykowi (Wojciech Mecwaldowski) i Jadwidze (Katarzyna Kwiatkowska), którzy ledwo wiążą koniec z końcem, a ich syn Nikodem (Jakub Zdrójkowski) nie może liczyć nawet na godne warunki do nauki.

Kowalscy kontra Kowalscy: Odpowiedź Polsatu na Rodzinkę.pl? Vlog Ewy Wąsikowskiej

Obie rodziny Kowalskich na pierwszy rzut oka nie łączy nic, poza nazwiskiem i faktem, że Anna i Jadwiga przed laty urodziły swoich synów tego samego dnia w jednym szpitalu. Wkrótce ich drogi przetną się jednak ponownie. Fatalna pomyłka, której ofiarą obie rodziny padły w przeszłości, połączy je na nowo i z dnia na dzień staną się sobie bliżsi, niż mogliby przypuszczać. Zderzenie dwóch tak różnych światów nie będzie jednak łatwe i przyniesie wiele zabawnych nieporozumień. Czy, mimo dzielących ich różnic, uda im się znaleźć wspólny język?

"Kowalscy kontra Kowalscy" - ile odcinków?

Pierwszy sezon serialu "Kowalscy kontra Kowalscy" liczy 10 odcinków.

Najnowsze

Materiał sponsorowany