Czerwona królowa, odcinek 3: Regina usunie ciążę! Tatiana zmusi ją do aborcji, a brutalny napad zmieni jej życie - ZWIASTUN

i

Autor: Youtube Czerwona królowa, odcinek 3: Regina usunie ciążę! Tatiana zmusi ją do aborcji, a brutalny napad zmieni jej życie - ZWIASTUN

Czerwona królowa, odcinek 3: Regina usunie ciążę! Tatiana zmusi ją do aborcji, a brutalny napad zmieni jej życie - ZWIASTUN

2020-09-22 14:50

W 3 odcinku serialu "Czerwona królowa" Regina (Ksienija Łukjanczikowa) zabije swoje dziecko, owoc nieszczęśliwej miłości do Wołodii, wnuk Augusty, która ją przygarnęła do siebie. Nieplanowana ciąża Reginy skomplikuje jej życie do tego stopnia, że w 3 odcinku "Czerwonej królowej" posłucha rady przyjaciółki. Tatiana przekona Reginę, że aborcja to jedyne wyjście, bo romans i ciąża na uczelni jest traktowane jak niemoralne zachowanie. Nie dość, że przyjaciółka Reginy zmusi ją do pozbycia się dziecka, to jeszcze zagłosuje za usunięciem jej Komsomołu! Zobaczcie ZWIASTUN 3 odcinka "Czerwonej królowej".

"Czerwona królowa" odcinek 3 - wtorek, 22.09.2020, o godz. 21.50 w TVP2

Miłość Reginy i Wołodii w serialu "Czerwona królowa" dość szybko się skończyła, ale zaowocowała ciążą. Dla dziewczyny z prowincji, która nie jest mężatką, a w Moskwie dopiero co rozpoczęła studia ekonomiczne i wstąpiła do Komsomołu, komunistycznej organizacji młodzieży w ZSRR ciąża będzie powodem do wstydu i hańby!

W 3 odcinku "Czerwonej królowej" Regina będzie chciała urodzić dziecko Wołodii, choć ukochany zostawił ją kiedy dowiedział się, że zmieniła tożsamość, a jej przeszłość skrywa mroczne tajemnice. Ma przecież na sumieniu zabójstwo ojca. To przyjaciółka Tatiana w 3 odcinku "Czerwonej królowej" przekona Reginę, że za niemoralne zachowanie zostałaby usunięta nie tylko z Komsomołu, ale także z uczelni. A to oznacza, że nie miałaby za co żyć. 

Mimo ogromnych wątpliwości w 3 odcinku "Czerwonej królowej" Regina usunie ciążę, a Tatiana pomoże jej dokonać nielegalnego zabiegu aborcji. Po zabiciu dziecka, dręczona wyrzutami sumienia, wyprowadzi się od Augusty i  zerwie z nią kontakt.

Patrz też: Czerwona królowa. Szokujące kulisy serialu o modelce Reginie Zbarskiej! Zmuszali do tego nawet główną aktorkę

Żeby oderwać się od czarnych myśli Regina w 3 odcinku "Czerwonej królowej" pójdzie z Tatianą na bikiniarską imprezę. W drodze powrotnej zostanie brutalnie napadnięta przez aktywistów polujących na bikiniarzy. Napastnicy będą chcieli zgwałcić Reginę, w której obronie w 3 odcinku "Czerwonej królowej" stanie James, czarnoskóry pół - Amerykanin. Sam jednak zostanie dotkliwie pobity.

Zaraz po napadzie na Reginę w 3 odcinku "Czerwonej królowej" dziewczyna i jej wybawca zostaną aresztowani. Uwolni ich dopiero matka Jamesa, Wiera Arałowa, która okaże się ważną osobą w radzieckiej modzie. Regina zostanie wyrzucona z Komsomołu, pozostanie jednak na uczelni.

Po tych tragicznych wydarzeniach w 3 odcinku "Czerwonej królowej" Wiera zaproponuje Reginie pracę modelki. Ta jednak odrzuci propozycję. Uzna, że z jej wykształceniem i umiejętnościami praca modelki jest poniżej jej ambicji. Będzie marzyła o pracy ekonomisty przy produkcji filmów. Zacznie nudne i wyczerpujące zajęcie w dziale księgowości w studiu filmowym.

Wszystko zmieni się kiedy w 3 odcinku "Czerwonej królowej" Christian Dior przyjedzie do Moskwy z pokazem mody. Czekając na bilet Regina pozna  znanego artystę, Lwa Barskiego (Artiom Tkaczenko). Biedna dziewczyna z prowincji zakocha się od pierwszego wejrzenia.

Czerwona królowa odc. 3. Regina Zbarskaja (Ksienija Łukjanczikowa)

i

Autor: Youtube Czerwona królowa odc. 3. Regina Zbarskaja (Ksienija Łukjanczikowa)
Czerwona królowa. Regina Zbarskaja (Ksienija Łukjanczikowa)

i

Autor: materiały prasowe TVP Czerwona królowa. Regina Zbarskaja (Ksienija Łukjanczikowa)
Czerwona królowa. Regina Zbarskaja (Ksienija Łukjanczikowa)

i

Autor: materiały prasowe TVP Czerwona królowa. Regina Zbarskaja (Ksienija Łukjanczikowa)
Najnowsze