BrzydUla2: Marek zdradzi i zostawi Ulę z dziećmi! Tragiczna rocznica ślubu Dobrzańskich

i

Autor: x-news BrzydUla2: Marek zdradzi i zostawi Ulę z dziećmi! Tragiczna rocznica ślubu Dobrzańskich

BrzydUla 2 sezon, odcinek 1: Marek zdradzi i zostawi Ulę z dziećmi! Tragiczna rocznica ślubu Dobrzańskich

2020-10-04 9:02

"BrzydUla" 2 nadciąga wielkimi krokami. Na Ulę (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) czekają duże zmiany oraz zawirowania, także miłosne. Chociaż 1 odcinku "BrzydUli" 2 ich jako małżeństwo z dziećmi i wspólnym domem, szybko się okaże, że to tylko pozory. Ula wydorośleje i poświęci się roli matki, czego nie można powiedzieć o Marku. Nadal będzie prezesem F&D z piękną asystentką u boku. To właśnie z nią już w 1 odcinku 2 sezonu "BrzydUli" nakryje go Ula. A wszystko to w 10-tą rocznicę ślubu. Zobaczcie ZWIASTUN .

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 1 - poniedziałek, 5.10.2020, o godz. 20.00 w TVN7

Po 11 latach wraca hit TVN-u. "BrzydUla" 2 już za kilka dni na ekranach. W 1 odcinku 2 sezonu "BrzydUli" przekonamy się, że Ula i Marek to małżeństwo z dziećmi i domem. Wszystko będzie wydawało się w porządku - do czasu. W pierwszych odcinkach kontynuacji "BrzydUli" poznamy nową asystentkę Dobrzańskiego - Nadię (Magdalena Koleśnik). To za jej sprawą już na początku kontynuacji serialu, dojdzie do popsucia się relacji małżeństwa.

Przeczytaj: BrzydUla 2 sezon. Ula sama z trójką dzieci, a Marek w więzieniu?! ZWIASTUN

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek jednak będą małżeństwem z trójką dzieci! Zdradzi ją z seksowną asystentką - WIDEO

W 1 odcinku "BrzydUli" 2 Ula będzie pochłonięta rolą matki i żony. Dlatego w dniu 10. rocznicy ślubu, postanowi przygotować dla męża niespodziankę. W tym czasie Marek będzie wracał z Włoch. Niestety Dobrzański nie pojawi się w domu. Zaniepokojona Ula spróbuje się do niego dodzwonić, ale bez skutku. W nadchodzących odcinkach serialu "BrzydUla" 2 uzna, że z mężem dzieje się coś złego i koniecznie musi jechać sprawdzić, czy nie ma go w firmie.

Przeczytaj: BrzydUla wylatuje z TVN! Sensacyjna decyzja stacji w sprawie nowego sezonu. Wiemy dlaczego!

W 1 odcinku "Brzyduli" 2 sezonu poznamy także kuzynkę Maćka - Bożenkę (Paulina Kondrak). Ula będzie chciała namówić w przyszłości Marka, żeby zatrudnił dziewczynę na stanowisko swojej asystentki. To właśnie ją poprosi o pomoc w szukaniu Marka. Obie udadzą się do siedziby F&D. Na miejscu okaże się, że Marek znalazł już sobie asystentkę. Ula i Bożenka nakryją Marka z Nadią w biurze. Nie tak Cieplak wyobrażała sobie swoją 10. rocznicę ślubu. Czy Marek już w 1 odcinku "BrzydUli" 2 zdradzi Ulę? Dowiemy się już wkrótce!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany