​​​​​BrzydUla 2 znika z anteny?! Co się stało?

i

Autor: tvn ​​​​​BrzydUla 2 znika z anteny?! Co się stało?

​​​​​BrzydUla 2 znika z anteny?! Co się stało?

"BrzydUla 2" zniknie z anteny TVN? Takie obawy ogarnęły fanów w związku ze zmniejszoną liczbą nowych odcinków ich ukochanego serialu, emitowanych w tygodniu. Widzów także zaniepokoiły informacje na temat ewentualnej likwidacji kanałów TVN. Czy "BrzydUla 2" faktycznie może niespodziewanie zakończyć swój telewizyjny żywot? Fani czekają na to, co się wydarzy w nowych odcinków ich ulubionego serialu, a zwłaszcza na odpowiedź na pytanie, czy Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) zejdą się czy jednak rozwiodą. Sprawdź, czy faktycznie są powody do niepokoju o losy "BrzydUli 2"!

"BrzydUla 2" zniknie z ramówki TVN?! Fani wpadli w popłoch 

W grupie fanowskiej "Serial BrzydUla" na Instagramie wybuchła panika. Czy ulubiony serial widzów TVN może zniknąć i po wakacjach nie zobaczymy nowych odcinków? Byłaby to wiadomość nie tylko zła, ale i niespodziewana - przecież wszyscy czekają na to, co będzie dalej z Ulą i z Markiem! Czy poznamy dalsze losy Dobrzańskich po wakacjach 2021?

Czujni fani najpierw zauważyli, że nowych odcinków "BrzydUli 2" będzie o 1 mniej w tygodniu. Stąd pojawił się pomysł, że może serial w ogóle zniknąć z ramówki TVN.   

- Czemu odcinki są od 30.08, ale w pon.-czw.? To znaczy, że teraz będą 4 odcinki tygodniowo?

Nie przegap: Kiedy nowe odcinki M jak miłość? Znamy datę emisji w TVP! Sprawdź co się wydarzy w 1595 odcinku

BrzydUla 2 sezon. Odmieniony Marek nie zrezygnuje z rozwodu z Ulą! Filip Bobek musiał zmienić wygląd - WIDEO
BrzydUla 2. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Violetta (Małgorzata Socha)

i

Autor: Youtube BrzydUla 2. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Violetta (Małgorzata Socha)

Odpowiedź na temat "BrzydUli2" przyszła natychmiast. Na pytanie fanów szef fanowskiej grupy "Serial BrzydUla2" odpowiedział: 

- Od 30. bo inaczej trzeba by było zaczynać dopiero 6 września - uspokoił "przywódca" fanów hitowego serialu TVN. - Zapewne jest tak wyliczone, aby po zakończeniu emisji "BrzydUli 2" w konkretnej dacie zamiast serialu pojawił się inny program. Czemu 4 odcinki? Ja obstawiam, że w piątki o 20 będzie jakieś show. A o 4 odcinkach była już mowa dawno temu. Ale to tylko spekulacje - wyjaśnia fan "BrzydUli2" i zastrzega, że niczego nie wie na pewno. 

Natomiast warto już teraz zapisać datę emisji nowych odcinków "BrzydUli 2". Co się stanie z Ulą i Markiem możemy dowiedzieć już 30 sierpnia w TVN7 o godzinie 20.00!

Zobacz koniecznie: Nowa Ania z M jak miłość. Córka Budzyńskiego i Marty będzie wyglądała zupełnie inaczej. Kolejna zmiana aktorki?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany