​​​​​BrzydUla 2 znika z anteny?! Co się stało?

2021-07-26 14:31
​​​​​BrzydUla 2 znika z anteny?! Co się stało?
Autor: tvn ​​​​​BrzydUla 2 znika z anteny?! Co się stało?

"BrzydUla 2" zniknie z anteny TVN? Takie obawy ogarnęły fanów w związku ze zmniejszoną liczbą nowych odcinków ich ukochanego serialu, emitowanych w tygodniu. Widzów także zaniepokoiły informacje na temat ewentualnej likwidacji kanałów TVN. Czy "BrzydUla 2" faktycznie może niespodziewanie zakończyć swój telewizyjny żywot? Fani czekają na to, co się wydarzy w nowych odcinków ich ulubionego serialu, a zwłaszcza na odpowiedź na pytanie, czy Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) zejdą się czy jednak rozwiodą. Sprawdź, czy faktycznie są powody do niepokoju o losy "BrzydUli 2"!

"BrzydUla 2" zniknie z ramówki TVN?! Fani wpadli w popłoch 

W grupie fanowskiej "Serial BrzydUla" na Instagramie wybuchła panika. Czy ulubiony serial widzów TVN może zniknąć i po wakacjach nie zobaczymy nowych odcinków? Byłaby to wiadomość nie tylko zła, ale i niespodziewana - przecież wszyscy czekają na to, co będzie dalej z Ulą i z Markiem! Czy poznamy dalsze losy Dobrzańskich po wakacjach 2021?

Czujni fani najpierw zauważyli, że nowych odcinków "BrzydUli 2" będzie o 1 mniej w tygodniu. Stąd pojawił się pomysł, że może serial w ogóle zniknąć z ramówki TVN.   

- Czemu odcinki są od 30.08, ale w pon.-czw.? To znaczy, że teraz będą 4 odcinki tygodniowo?

Nie przegap: Kiedy nowe odcinki M jak miłość? Znamy datę emisji w TVP! Sprawdź co się wydarzy w 1595 odcinku

BrzydUla 2 sezon. Odmieniony Marek nie zrezygnuje z rozwodu z Ulą! Filip Bobek musiał zmienić wygląd - WIDEO
BrzydUla 2. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Violetta (Małgorzata Socha)
Autor: Youtube BrzydUla 2. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Violetta (Małgorzata Socha)

Odpowiedź na temat "BrzydUli2" przyszła natychmiast. Na pytanie fanów szef fanowskiej grupy "Serial BrzydUla2" odpowiedział: 

- Od 30. bo inaczej trzeba by było zaczynać dopiero 6 września - uspokoił "przywódca" fanów hitowego serialu TVN. - Zapewne jest tak wyliczone, aby po zakończeniu emisji "BrzydUli 2" w konkretnej dacie zamiast serialu pojawił się inny program. Czemu 4 odcinki? Ja obstawiam, że w piątki o 20 będzie jakieś show. A o 4 odcinkach była już mowa dawno temu. Ale to tylko spekulacje - wyjaśnia fan "BrzydUli2" i zastrzega, że niczego nie wie na pewno. 

Natomiast warto już teraz zapisać datę emisji nowych odcinków "BrzydUli 2". Co się stanie z Ulą i Markiem możemy dowiedzieć już 30 sierpnia w TVN7 o godzinie 20.00!

Zobacz koniecznie: Nowa Ania z M jak miłość. Córka Budzyńskiego i Marty będzie wyglądała zupełnie inaczej. Kolejna zmiana aktorki?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE