BrzydUla 2 sezon. Marek z nową kobietą. Tak będzie wyglądała Natalia. Kto ją zagra? - ZDJĘCIE

i

Autor: Instagram BrzydUla 2 sezon. Marek z nową kobietą. Tak będzie wyglądała Natalia. Kto ją zagra? - ZDJĘCIE

BrzydUla 2 sezon. Marek z nową kobietą. Tak będzie wyglądała Natalia. Kto ją zagra? - ZDJĘCIE

2021-10-05 11:03

Nowa bohaterka w "BrzydUla" 2 o imieniu Natalia, którą Marek Dobrzański (Filip Bobek) pozna w zaskakujących okolicznościach, na imprezie dla samotnych, szukających miłości osób wprowadzi sporo zamieszania! Ula (Julia Kamińska) tak bardzo skupi się na ratowaniu wizerunku F&D z PR-owcem Markiem Dobrowolskim (Aleksandar Milićević), że nie zauważy zainteresowania Marka inną kobietą. Już wiadomo jak będzie wyglądała Natalia w "BrzydUla" 2, ale tajemnicą pozostaje, która aktorka ją zagra. Są jednak pewne podejrzenia!

Kim będzie Natalia w "BrzydUla" 2? Kiedy pojawi się nowa bohaterka?

Singielka Natalia w "BrzydUla" to zupełnie nowa postać, która już niebawem pojawi się w życiu Uli i Marka. I sporo namiesza u Dobrzańskich, którzy zamiast wreszcie się pogodzić i zrezygnować z rozwodu, nadal nie będą w stanie dogadać się w najważniejszej kwestii - czy chcą wciąż być razem! Małżeństwo Uli i Marka w "BrzydUla" 2 czeka jeszcze wiele niespodziewanych zwrotów akcji. Nie dość, że koło Uli cały czas będzie się kręcił nowy Marek, czyli specjalista od PR Marek Dobrowolski, który będzie nią coraz bardziej oczarowany, to prawdziwy Marek poczuje zazdrość o żonę, a pocieszenia może poszukać gdzie indziej!

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 181: Nowy Marek przerazi Ulę. Zauważy jego podejrzane zachowanie - ZDJĘCIA

Kim będzie Natalia w "BrzydUla" 2, która już się pojawiła na Instagramie serialu obok ekranowego Marka Dobrzańskiego? Tożsamość aktorki grającej tę postać na razie trzymana jest w tajemnicy. Ale fani "BrzydUla" widzą w tej niepozornej brunetce znaną aktorkę Agnieszkę Sienkiewicz. To jednak tylko spekulacje, niepotwierdzone ani przez samą Agnieszkę Sienkiewicz, ani Filipa Bobka czy produkcję.

"Natalia może zwrócić na siebie uwagę Marka ? Jak myślicie, kto ją zagra? ?❤️" - twórcy "BrzydUla" 2 budują napięcie wokół nowej bohaterki Natalii i rozbudzają ciekawość fanów każdą wzmianką o kobiecie, która będzie bardzo bliska Markowi.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1607: Serce Joasi nie wytrzyma widoku Leszka z nową kochanką! To kolejny objaw choroby - ZDJĘCIA

Jak Marek w "BrzydUla" 2 pozna Natalię?

To pewne, że Natalia w "BrzydUla" 2 pojawi się w najgorszym możliwym momencie, kiedy Ula i Marek znów oddalą się od siebie, bo nie będą mieli czasu na ratowanie małżeństwa. Ula coraz bardziej pochłonięta ocalaniem wizerunku firmy z drugim Markiem, a prawdziwy Marek – jeszcze jej mąż i kochanek – zgodzi się wesprzeć próbującego zapomnieć o Violetcie (Małgorzata Socha) Sebastiana (Łukasz Garlicki) i wyjedzie z nim na imprezę dla wolnych strzelców uczuciowych. Tam wpadnie w oko atrakcyjnej i bardzo pewnej siebie singielce o imieniu Natalia.

BrzydUla 2 ZWIASTUN. Tak nowy Marek wkroczy do życia Uli i Marka Dobrzańskich
Najnowsze